Laadin videot...
2
fotot
(Teet Malsroos)

Konservatiiv Mart Helme ja reformierakondlase Hanno Pevkuri vahel läks pärast valimistulemuste selgumist ütlemiseks. Helme soovitab Pevkuril tema karmi kriitika peale ametit vahetada.

"Kui Hanno Pevkur väidab, et meie olime nendes valimistes kaotaja, siis ta eksib küll väga sügavalt," ütleb EKRE esimees Mart Helme. "Neli aastat tagasi meie erakonda poliitilisel maastikul praktiliselt ei olnud," meenutab Helme ja loeb ette tulemused, mis selle aasta valimistel saavutati.

"Kus on see kaotuse koht?" küsib Helme ning pöörab laua ringi. "Hanno Pevkur peaks peeglisse vaatama ja andma endale aru, et Reformierakond on riigis võimu kaotanud ning kaotas oma aseesimehe ka riigikogus. /.../ Reformierakond andku endale aru, et nende edu tugineb e-häältele," ütleb ta. 

Helme sõnul on arusaamatu, kuidas üks erakond e-valimistel nii palju hääli saab, samal ajal, kui teistele jääb häältest kätte vaid pisku.

"Kui ta ei saa aru, et ta praegu mõnitab potensiaalset koalitsioonikaaslast, siis ausalt öelda otsingu endale teine amet. See ei ole korralikule poliitikule kohane!" põrutab Helme.

Jaga artiklit

273 kommentaari

V
Vaatleja  /   13:25, 17. okt 2017
Tuleb välja et meie poliitikutel ongi kombeks pärast kaklust rusikatega vehelda või siis jälle nagu vanad kanad,kes enne munemist kaagutavad.
K
kordan - naer on terviseks   /   10:21, 17. okt 2017
Kõige rohkem saab jälle selle üle naerda, kuidas ekre palgalised pidevalt enne valimisi sadasid kordi kilkasid –
#Narva valib ekret,
#Narva valib ainult ekret
#Mart saab Narva linnapeaks…
Sama kiljumine käis ka Helme Martini kohta PÄrnus, nagu - #Martin oleks parim liinapea Pärnus jpms..
Ja nis on siis tulemus Narvas - EKREL ei ole isegi MITTE ÜHTAINUKESTKI kohta Narva volikogus!
Ja Martinist ei saanud ka Pärnu linnapead...hahaahaaa, no, naera ennast nende käsukorras ekrelastele antud kiidulaulude üle kohe ribadeks.
Keegi juba kusagil kirjutas, et Helmed kukuvad jälle nagu kuumad kartulid…ja nii see ennustus täppi läkski.
Helmed, astuge tagasi, muidu te ruineerite selle ekre erakonna lõplikult ära.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis