Laadin videot...
1
foto
(Teet Malsroos)

Sotsiaaldemokraat Jevgeni Ossinovski on üle-Eestiliste valimistulemuste üle uhke. "Nendes maakonnakeskustes, kus sihtisime valimisvõitu, oleme selle 100% saavutanud," ütles Ossinovski rõõmsalt.

"Nendes kohtades, kus oleme võimul olnud ja oleme läinud küsima hinnangut oma tehtud tööle, siis see on olnud kindlasti väga positiivne, et me oleme hea tulemuse saavutanud," on Ossinovski rahul.

Sotside valimispeol Humalakojas tervitasid sisenejaid kaks luuda. "Ma ei tea, miks neid täpselt kaks on. Aga Rainer Vakra on oma Nõmme valijatele valimismeenena andnud luudasid, et neil oleks lihtsam oma aedasid puhastada," räägib Ossnovski ja lisab, et samas on luuad sümboolsed: "Oleme rääkinud, et Tallinna linna juhtimine vajaks puhastamist."

Mida Ossinovski veel rääkis, vaata videost!

Jaga artiklit

16 kommentaari

R
Reaalsus  /   14:41, 16. okt 2017
See, et Eestis on kaks maailma, mis kulgevad teineteise suhtes paralleelselt sai järjekordselt kinnitust. Esimene maailm on REAALNE, ehk siis see, kus elavad tavainimesed. Teine maailm on illusoorne, ehk siis see, millisena seda kujutavad ette elukutselised poliitikud. Teatavasti ei lõiku paralleelsed sirged kunagi. Seepärast ka sellised valimistulemused. Valijad on meil esialgu veel REAALSEST maailmast. Sotsid peaksid juba tänasest keskenduma Riigikogu valimiste teemale, Kui te sellist jura ka sealsetel valimistel ajama hakkate, siis võite peale neid valimisi uksed kinni panna.
E
eestlane  /   09:36, 16. okt 2017
Sai räägitud, et tallinna valijat ei huvita korruptsioon linnavalitsuses. Mitte keegi ei saa aru. Kus on võit ehk kaks häält? Mida te puhute kogu aeg eufooriliselt tatimulle?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis