Laadin videot...
1
foto
(Martin Ahven)

"Suures pildis loodan, et Tallinnas ei jätkuks ühe partei ainuvõim," rääkis ootustest valimispeol reformierakondlane Urmas Paet.

"Igal juhul oleks vaja, et linnavalitsuses oleks ka mõni teine poliitiline jõud, et nad saaksid üksteise näppudele vaadata," ütleb Paet ja toob välja, et munitsipaalpood LIPO ning Tallinna pank on olnud üksikud näited asjatust raha kulutamisest.

Küsimusele, kellega oleks Rerformierakond nõus koos linna juhtima, Paet konkreetset vastust ei andnud. "Nende erakondadega, kellega olulistes asjades on koostöö võimalik," ütles ta.

Mida Paet Tallinna linnas eriti oluliseks peab ning kuidas hindab Keskerakonna võimalusi, vaata videost!

Jaga artiklit

10 kommentaari

P
Poliitikuks olemine  /   11:52, 16. okt 2017
Poliitikuks saamine ja sinna sobimine on kaks täiesti erinevat asja, Eestis on mõned sinna kuidagi saanud ja tahavad seal olla igavesti, kuigi ei sobi sinna. Kui kusagil kapitaalselt põrutakse, ikka tehakse kusagile mingi palgaline koht ja nii see armee kasvab. Kui esimene ja ainuke töökoht on poliitikuks olemine, siis mida teab selline elust. Mõni ei saa ka vait püsitud, võtab sõna teemal, millest ta midagi ei jaga. Ainuke, kes sisutud juttu naudib, on rääkija ise.
K
Kõige kummalisem  /   10:27, 16. okt 2017
ongi see, et kõik erakonnad tegid valimisreklaamides ohtralt lubadusi, aga lubaduse täitmise TÄHTAEGADEST ei räägi keegi...

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis