Laadin videot...
3
fotot
(Martin Ahven)

Millist tulemust ootab Keskerakonna esimees Jüri Ratas Tallinnas? "Ma ei tegele ennustamisega. Ma ei oska seda öelda. Aga see, et ma ootan tulemusi ja ma loodan, et nad lähima paari tunni jooksul selguvad, seda küll," sõnas Ratas, olles külas Reformierakonna peol.

Peaminister Ratas võrdleb valimisi spordivõistlusega, kus pinge on üleval viimase hetkeni. "Ja finiš veel ei paista," ütles Ratas pisut enne südaööd.

Ratas käis läbi mitmete erakondade valimispeod ning mulje neist on tal suurepärane: "Igal pool on rahvas praegu rõõmsameelne. Erakonnad ja kandidaadid on teinud oma töö. Nüüd on Tallinna kõrgeimal võimul ehk Tallinna elanikel aeg öelda see hinne. Ja eks kõik ootavad seda otsust."

Mida peaminister veel rääkis, vaata videost!

Jaga artiklit

14 kommentaari

P
pintsakul uus pool  /   12:55, 16. okt 2017
No Aas ei kölba linnapeaks,ikka selline,kes pole edgari kaasosaline aastaid olnud.Ennem kölbas kiita ja kummardada eedut,nyyd äkki söber ei kölba kuhugi,mis on muidugi öige,aga mitte Aasa suust
K
kas  /   11:03, 16. okt 2017
valijad, kes hääletavad samamoodi, nagu käiks kasiinos ruletti mängimas ja panustades numbrile, millele ka "teised ju panustasid" , on üldse pädevad valima?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis