Pilt on illustreeriv (PantherMedia / Scanpix)

BBC vahendab Austraalia päästeameti teadet, et täna hukkus Queenslandis kolm inimest. Langevarjuhüppel põrkas üks inimene teistega kokku ja nende langevarjud ei avanenud kokkupõrke järel korralikult.

Hukkunud on kaks 30ndates aastates meest ja üks 50ndates aastates naine. Kes oli õnnetuse põhjustaja, ei ole avaldatud. Ühe langevarjuri surnukeha leiti ühe eramu hoovist, teised kaks selle lähedalt. Leiukoht oli langevarjurite ettemärratud maandumiskohast 1,5 kilomeetri kaugusel.

Kaks hukkunut olid politsei sõnul väga kogenud langevarjuhüpete instruktorid. Kohalik elanik, kes ühe mehe kukkumist pealt nägi, kirjeldas, et oli näha, et langevari oli sõlmes ja ei avanenud korralikult. „Ma lihtsalt vaatasin, kuidas ta vabalt kukub, kuni ta puude vahele ära kadus ja rohkem ma ei näinud. Kole vaatepilt oli ikka.“

Jaga artiklit

7 kommentaari

O
OK,  /   10:47, 15. okt 2017
kaks langevarjurit põrkas oma vahel kokku, tegijal juhtub. Paraku artiklist ei selgunud, kuidas hukkus kolmas langevarjur? Kas hajameelsusest pani langevarju asemel seljakotti selga, või unustas isegi selle sootuks?
!
!!!  /   12:32, 14. okt 2017
Kommertshüpped? Aga hukkunud instruktorite puhul ma veidi imestan, et nad midagi teha ei suutnud. Sest vene ajal anti meil langevarjuritele kõva teoreetiline ettevalmistus. Ka sellest, kuidas avariisituatsioonid käituda ning segamini nõõride korral kaasas olevat pussnuga kasutada.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis