Eesti uudised

Past Rõivase skandaalist: täiskasvanud peaks suutma klaarida suhteid ilma meediata

Mariann Prooses, 13. oktoober 2017 13:35

85 KOMMENTAARI

j
Juhan./ 16. oktoober 2017 07:57
a
Aili/ 14. oktoober 2017 22:14
m
maakas/ 15. oktoober 2017 08:42
Eks anna teada kuidas nad peaks suutma ise proleemi lahendada kui kasvõi antud loo puhulgi selgub, et ilma neilt küsimata löödi lugu letti ja nüüd püütakse teha kõik, et peret lahutada. Kui too väidetav kannataja on tõesti nii süütu talleke, siis miks ei julgeta tema nime mainida. Selliseid tuleks endid uurimise alla anda ja krimikorras karistada. Kaua võib?
l
Lugeja/ 14. oktoober 2017 18:13
Mind kui naisterahvast ei saa keegi ahistada ja seda veel seltskonnas või teiste inimeste läheduses kui ma ise seda ei luba. Teen oma suukese lahti ja hakkan karjuma ja ongi probleem lahendatud. Nii olen nn ahistajatest ka tänaval pimedal ajal hakkama saanud. Kui me elame demokraatlikus riigis kus tuleb kõiki võrdselt kohelda siis tuleks ka see" julmalt" ahistatu teatavaks teha. Miks rünnatakse nüüd ainult noort perekonda, kas te tõesti tahate nad lahku ajada. Olge mõistlikud ja jääge inimesteks!
n
no/ 15. oktoober 2017 12:25
ega sellel teisel poolel ka paremini lähe. Paljude silmis on ta mitteusaldusväärne ja tähelepanu puuduse all kannatav naine. Ei anta talle seda andeks.
m
mida, mida/ 14. oktoober 2017 17:14
Tavainimesed küll, aga Rõivas on endine peaminister, riigikogu asespiiker, kas Aune seda ei tea.
Tundub küll, et talle reformi poolt sõnad suhu pandud.
Mitte ei usu, et omal algatusel niimoodi räägib.
j
14. oktoober 2017 16:14
jah kus see vituvidin siis on ,kelle pärast kogu see palagan
R
:) / 14. oktoober 2017 12:33
Rõivas käitub ju täiskasvanulikult.Vabandas, selgitas, astub ametikohalt tagasi jne
Aga tegelikult tahaks nüüd selle naisterahva nime teada, kes selle asja üleüldse meediasse lekitas. Kui tal oli ebamugav, siis tuleb seda kohe väljendada, mitte mitu nädalat hiljem skandaal korraldada. Sooviks selle naise nime teada, keda kõik paistavad nii õhinal "anonüümsena" hoidvat. Tõmmakem tema ka siin letti, uurigem ta elu ja mõtiskelem, miks on see inimene korduvalt sellistele pidudele jõudnud jne ja miks tema isikut ei avalikustata.
Ei usu, et Rõivas selline on, nagu teda nüüd siin tebeldatakse.
j
juhm/ 14. oktoober 2017 13:51
EKSPEAMINISTER ahistab töövisiidil naisterahvast, kes julgeb selle avalikustada ja tänutäheks tuleb ta ise letti tõmmata? On täiesti normaalne, et naisterahva tööandja on ähvardanud naist vallandamisega, kui too peaks loo avalikustama?
Arvestades Rõivase varasemaid intsidente ööklubides, siis just selline ta ongi ja normaalne oleks, et ta hakkab oma tegude eest ka vastutama mitte kaaskondlased ei mätsi mehe vägivallatsemist ohvrit ähvardades ja tööandjat mõjutades kinni.
s
see ju/ 14. oktoober 2017 16:12
reformarite arvamus, tahavad ka ahistada.
K
?/ 13. oktoober 2017 23:53
Kus sa siin täiskasvanuid näed. Kui nad sinuvanuseks saavad eks siis klaarivadki.
a
ab/ 13. oktoober 2017 23:13
kas keegi viitsiks kokku lugeda, palju neid targutajaid kokku ka tuleb? parem minge põllumeestele appi herneid korjama!

p
Palju maksti?/ 13. oktoober 2017 21:05
Kui oli ahistamine, siis tuleb minna politseisse, mitte meediasse.
p
Palju küsimusi/ 13. oktoober 2017 19:55
Miks ei avaldata "kannatanu" nime?Kardab,et tal hakkab veel valusam, kui Taavi perekonnal praegu.Uskumatu,paneme koos pidu ja siis 3 nädalat hiljem vaja lugu meediasse panna!!!See meedia lugu haiseb!!Ajakirjanik püüab vist aasta auhinda!!!!Kuulasin STAR FM vestlust ajakirjanikuga ja jah,haridus ei taga haritust???
k
kannatanu / 15. oktoober 2017 12:26
nimi ju paljudes kommentaarides avaldatud. Ega nad seal kahekesi polnud ning väljas oleks see niikuiniiii tulnud.
p
Poisi/ 13. oktoober 2017 18:21
m
Mis / 13. oktoober 2017 18:19
ajate lolli juttu väljapressimine ...Taavil võlad kaelas...kõigile teada!
v
Vello/ 13. oktoober 2017 18:09
Käib PR-trikitamine, et Taavikese süüd vähendada. Paistab, et teine naine vägistati basseinis ikkagi ära. Süüdlane delegaat enam reisile ei pääse, aga Taavi väiksema süüga ikka saab.
k
Küll/ 13. oktoober 2017 18:04
varsti tuleb uus uudis ja siis rahuneb see jama. Lugege Marek Sadama artiklit Mul on teie pärast kurb ning võib olla võtaksime selle kondi, kui vähe palka me saame ja kuidas me hambutud naeratused välja näevad, hammaste vahele. Kahjuks on palju korralike peresid, kus vanemad töötavad, kes ei saa lubada isegi hambaparandust ega muud lõbustust. Võite vastu vaielda, et muutku ise midagi aga kõik ei ole võimelised muutma oma elu. Nt. lastekodust lapsed, terviseprobleemidega jne.
t
tädi letti tuua/ 13. oktoober 2017 17:09
Kui tädil oli ebamugav, miks siis ei teinud ise minekut. Pole ju keeruline purjus meest sinnapaika jätta, olgu siis see purjus tegelinski nn mees metsast või kuulsus. Andke andeks, aga ainult loll ja iseenda ohutusest mitte hooliv inimene seab iseennast sellisesse situasiooni. Ja näidake mulle tantsuplatsi, kus külmkapp kohe säälsamas käepärast on. On see tädi ikka kindel, et ainult Rõivas teda käperdas. Kas see võimalus on välistatud, et mäletab viimasena Rõivasega tantsimist, aga viimased peo üksikasjad (kellega, kus ja mida tegi) on väga ähmased. Sest vaevalt tädigi kaine oli.
m
Mida sina ka tead!?! :)/ 13. oktoober 2017 17:35
e
Ei ole/ 13. oktoober 2017 16:30
Siin tegu kahe inimese suhtega. Ennasttäis reformivalitseja läks noorele naisele kätega kallale. Selliste tegude eest karistatakse igas ühiskonnas. Taimaal võetakse see mees kinni ja antakse piitsa. Eestis pandaks seaduse järgi kallaletungija vangi, mitte ei kästaks ahistajaga leppida!
o
on küll/ 13. oktoober 2017 18:10
Ei õigusta Rõivase käitumist.Aga veits küsitavaks jääb see ohver.Esiteks: noort liha ei kutsuta ärimeeste peole niisama. Teiseks: Peaks iga täiskasvanud naine teadma,et tasuta lõunaid ei ole olemas.Kolmandaks.Kui asi nii ebameeldiv oli ja paha oli olla,siis miks ei lahkunud peolt.Jääb vägisi mulje " ära tee,ära tee-tee veel". Selline on 53-aastase naise arvamus asjast.
a
aga/ 13. oktoober 2017 18:35
vat ei karistata, karistatakse vaid kohtuotsusega peale põhjalikku uurimist ja faktidega tutvumist kus ei piisa vaid sõna sõna vastu ja siis ka vaid eurooplasi, tulnukad aga on nn sinu igas ühiskonnas pühad lehmad, keda ei saa ega tohi karistada kuna see põhjustab neile raskeid kannatusi , võin sulle tuua sellisei näiteid Soomest, Rootsist, Saksamaalt, Austriast jne.

p
Palun/ 13. oktoober 2017 16:29
lugege Eesti Ekspressi ja saage aru,et see polnud poliitiline.Kabistatu räägib oma loo..
k
13. oktoober 2017 16:28
kahju,et asjalik arvamus modele taas ei istu Siin oldi ju Taavi poolt. Kas ka mingi reformikate vihkaja mode?
v
vana elukas/ 13. oktoober 2017 16:27
See lugu on üsna segane. Kui juhtum leidis tõesti aset septembris,siis miks see avalikustatakse vahetult valimiste eel? Poliitiliste jõudude mustad mängud? Ärategemine?
Ükski mees ei saa naist vägisi käperdada, eriti veel seltkonnas . Ju siis naine oli ka ise aldis ja saatis välja signaale-võta mind! Pärast leidis et on ju hea orbiidile lennata,meediakajastust saada ja raha ning muud välja pressida .
Kui naine kaebas,siis peaks tal ka julgust olema kaamera ette tulla ja rääkida kuidas asi oli. Praegu on see küll "naised saunas rääkisid" tasemel. Pealegi saaksid ka teised mehed teada,kes see lahke naine on,keda tasub meelelahutuseks kaasa võtta.
Kolmandaks on elu praegu ikka üsna moraalitu . Meenub aastaid kestnud seriaal "Rikkad ja ilusad" ,kus kõik kõigiga seksisid,korduvalt elulõpuni abielutruudust vandusid kuni järgmise pulmitamiseni. Rõivase reality pole midagi erilist. Lihtsalt jäi tobedalt vahele. Küll juhtub ka edaspidi teiste meeste ja naistega Lihtsalt tuleb paremini sõpru valida,sest usaldada ei saa eriti kedagi Ikka lüüakse enesekasu eesmärgil nuga selga .
Pole just Rõivase fänn,aga praegu on tast isegi kahju . Oli teine kaamerate ees kui hunnik õnnetust. Ei osanud enam sõnu seada ega kontrollida mida suust välja ajab . No kas oli vaja padrata,et" Luisa usub ja teab,et tantsin võõraste naistega,ka suudlen neid aga ei midagi enamat? " Kui juba 2/3 on teoks tehtud,asi see 1/3 siis vormistada!
Pigem oleks võinud vabandada,tunnistada,et muutus peol alko /narko??? tõttu ülemeelikuks ja kui leidus lahkeid kleepujaid naisi,siis läkski asi käest. Mees näeb ja silmadega ja katsub käega. Aga Luisaga sai asjad sirgeks räägitud ja elu läheb edasi.
Igas halvas on ka tükike head See on õppetund kõikidele positsioonil litsakatele meestele ja naistele Kui teed,siis tunnista ja ära ülearu patra.
t
totule/ 14. oktoober 2017 16:15
eelvalimised on toimunud juba mitu nädalat, ei avalikustatud varem, sest refi valijad hääletasid just siis.
a
Ann/ 13. oktoober 2017 16:23
Taavile ütleks edaspidiseks,et ära puutu s...a, läheb haisema. Teistele hoiatuseks ka(avaliku elu tegelastele).
t
Taavile hoiatuseks/ 13. oktoober 2017 18:09
Ära joo kui pea ei kanna. Otsige üles kasvõi need suvised Weekendi peo pildid. teema sama, veidi napsu ja tädidesse minek. Ilmselt ego aga nii suur, et äraütlemist ei kannata. Pole ta ka esimene ega viimane sellise loomuga aga kuna ta on poliitik, siis saab nüüd kogu raha eest. Kesse tegi, ise tegi, pole vaja süü pehmendamiseks teist poolt süüdistada, et miks ta siis ära ei läinud. Ilmselt ei osanud ta ka oodata, et keeldumise peale tal katus ära sõidab.
r
rein/ 13. oktoober 2017 16:23
õige jutt. kuid tundub, et siin pole tegu suhete klaarimisega vaid millegi muuga, kus taga poliit- ning rahahuvid. seda siis "kannatanu" kui ka meedia poolelt
rahvale aga antakse kont raha eest järada
k
klaarisidki/ 13. oktoober 2017 15:54
suhteid omavahel, kuid Taavil polnud niipalju raha pakkuda kui küsiti, sest kilekotiajad on möödas ja peab vanast varust ära elama. Seega nüüd on jama majas.
a
ahem/ 13. oktoober 2017 15:54
Loodetavasti NaiRe võtab selle Taavi kottimise draama enda südameasjaks ja valmistab ette ning annab Riigikogule seadusemuudatuse, et mehi enam ei saaks nii uisa-päisa kottida igaste ahistamissüüdistustega.
m
Mil./ 13. oktoober 2017 15:48
Täiesti usun,et oli lavastus.Palju see naine võitis?

v
vunts/ 13. oktoober 2017 15:38
Ei ole mõtet meelega eksitada üldsust kahe üksikidiviidi eraelulisest konfliktist.
m
mx35/ 13. oktoober 2017 15:34
Kellele on see lugu kasulik?
m
Motii/ 13. oktoober 2017 18:08
Kui skandaali tõttu on sunnitud tähtsalt ametikohalt tagasi astuma,
siis on esimene elementaarne küsimus: kellele on kasulik.
Kas keegi siis ei teagi,
kuidas detektiivid müstilisi juhtumeid lahendavad?
t
Tigedik/ 13. oktoober 2017 15:28
Ehtne väljapressimine ! Algul litsuti ligi , siis lasti käperdada , siis algas väljapressimine , midagi saamata asi pandi kella külge . Või oligi planeeritud provokatsioon
a
ANN/ 13. oktoober 2017 16:21
n
13. oktoober 2017 15:20
Neiuke jooksis 2 nädalat hiljem meediasse abi paluma.
m
Motii/ 13. oktoober 2017 18:10
Jah, miks just meediasse?
Oli vaja tekitada avalik skandaal. Miks?
Lahendage, targad Delfika detektiivid
n
Naisena/ 13. oktoober 2017 15:10
peaksid sa teadma, mis on piiks- viha!
m
mx35/ 13. oktoober 2017 15:35
siis ei tasu ka tagajärgede pärast tönnida ja mängida kannatanut,,,
e
13. oktoober 2017 20:10
Eelkõige on tegu ikkagi PR spetsialistiga, kes lugejaid eksitab.
k
Kus sa siin/ 13. oktoober 2017 15:06
k
kirjatüki autorile/ 13. oktoober 2017 15:05
vat,kus lops.Ah et nüüd ilma meediata ,kui aga oravad teiste erakondade seljas tatti pritsivad,siis näe ei suuda nad omakeski ära rääkida,vaid panevad kohe lookese meediasse ja ikka korraliku mõnitusega.
p
Ps./ 13. oktoober 2017 15:04
EP - ,,sõnnikuveo talgud,, - haiseb korralikult aga vanasõna oli vist selline ,et kes teisele auku kaevab-see ise sinna langeb! Ja hetkel juba tunne ,et see tellitud lugu!

m
mh/ 13. oktoober 2017 15:04
Tegemist on oma ametikoha ja mõjuvõimu ärakasutamisega. Tegemist pole kahe täiskasvanud inimese kohtumisega, kus mõlemad on võrdsed. Kuna on räägitud, et juhtum on vaid õrn vari sellest, mis tegelikult juhtus, siis viitab see, et nii on käitutud ka varem. Oskus otsida välja kannatanu kontaktid ja telefoninumbrit tundub viitavat sellele, et selliseid lugusid on varem ka olnud. Nüüd lihtsalt kannatanul oli oma isiklik tuttav ajakirjanik. Sellised lood ei tohi jääda karistuseta. Kui ei ole tahtmist ja jõudu minna korrakaitse organitesse, tuleb neljanda võimu vahendeid kasutada.
o
oota, past/ 13. oktoober 2017 15:01
Naine ju ei kirjutanudki midagi meediasse. Lihtsalt poisil hakkas jalge vahel voolama, kui ta tuli pohmellist välja ja talle tuli pähe, et seal ikka midagi oli (ju siis olid ka tunnistajad ja fotod ja ehk ka videod). Ja meediat kasutaski ju TEMA, et päästa oma mainest mida annab, enne kui asi lüüakse ametlikult letti.
j
Jama/ 13. oktoober 2017 22:07
Naine jagas kirjelduse ajakirjandusega, mitte ei läinud politseisse nii nagu iga teine oleks teinud kes kuriteo ohvriks langenud. Meedial muidugi magus, klikke tuleb. Ohvrist on savi ja tema anonüümsus ei kesta igavesti. Ettekujutus, et meedia on tema poolel ja väljendab tema huvisid on oi kui petlik. Päeva lõpuks loevad šaakalid raha ja otsivad uut teemat.
t
tõsisem küsimus/ 13. oktoober 2017 14:54
Kas reformierakonna liikmelisus teeb vaimseks invaliidiks?
m
13. oktoober 2017 20:11
e
eh ja oh/ 13. oktoober 2017 14:50
Üha feminiseeruvas ühiskonnas, kus hägustuvad piirid, üks nõukaaegne anekdoot: olid kunagi ajad, kui meesterahvas baarileti ääres naeratas neiule, siis neiu vastas talle naeratusega - sa meeldisid järelikult talle! Tänapäeval baaris naeratab meesterahvas neiule, ja neiu naeratab vastu - mees mõtleb: kui palju maksab tütarlapse naeratus?
t
Tiit/ 13. oktoober 2017 14:43
Täiskasvanud suudavadki. Ei suuda meedia ´, saavad mingi vihje ja möll läheb lahti. Tahaks teada, kes oli see Taavi teine pool, keda tema olevat ahistanud. Pole nime, pole isikut, isegi nouka ajal anonuumkirjadega tulnud kaebustele ei vastatud. Näidake, kas konkreetne isik on uldse olemas.
k
konkreetse/ 13. oktoober 2017 14:51
isikuga on paljud vestelnud, ka kohtus Taavi temaga. Kes oled sina, et ta peaks sinu või teiste raisakullide ette töödama?
m
Mine politseisse/ 13. oktoober 2017 21:58
Politseisse minnes oleks olnud lootus anonüümseks jääda ja võimalus süüdlast reaalselt karistada. Kui oleks keegi süüdi mõistetud siis süüdlase karistus oleks olnud avalik. Praegu ajakirjanikul lasta anonüümseid lugusid kirjutada vihjates, et enamik on veel peidud, on ju teenimisvõimalus. Kas peale ajakirjanikkude ka kannatanule, ei tea. Sellest peatoimetajast oleks eetiline kogu kannatanuga räägitu politseile üle anda, aga sõna eetika on ajakirjanikule tundmatu ja story ehk teenimisvõimalus lõppeks ju otsa. Samuti võiks seda Rõivas ise teha, vähemalt ei saaks elu lõpuni santazeerida.
m
Mine politseisse/ 13. oktoober 2017 21:58
Politseisse minnes oleks olnud lootus anonüümseks jääda ja võimalus süüdlast reaalselt karistada. Kui oleks keegi süüdi mõistetud siis süüdlase karistus oleks olnud avalik. Praegu ajakirjanikul lasta anonüümseid lugusid kirjutada vihjates, et enamik on veel peidud, on ju teenimisvõimalus. Kas peale ajakirjanikkude ka kannatanule, ei tea. Sellest peatoimetajast oleks eetiline kogu kannatanuga räägitu politseile üle anda, aga sõna eetika on ajakirjanikule tundmatu ja story ehk teenimisvõimalus lõppeks ju otsa. Samuti võiks seda Rõivas ise teha, vähemalt ei saaks elu lõpuni santazeerida.
s
sa, tiit, oled ikka turvas/ 13. oktoober 2017 15:54
ronid siia kommima, ise asjast midagi ei tea. tunnistajaid on palju ja inimene on teada, ei ole midagi anonüümne. neiu läks tantsima, kui mees palus, aga purjus abielumees kukkus omanikutundega käperdama. neiule ei sobinud, palus lõpetada, mees aga irvitas ja valas oma kokteile neiule pähe ja seejärel viskas koos riiete ja telefoniga naise basseini. nägijaid palju, ise irvitas takkaotsa, jube lahe tegu, sest tundis end karistamatuna.
ja siis ennäe, ei olegi karistamatu, ka tema sai karistada. loodetavasti karma karistab seda labast jõmmi veel korralikult.
ole nüüd, tiit, aus. kui keegi oleks sinu õega või tütrega nii käitunud? sulle ju siis ei sobiks, ega ju?
t
täitsa tavaline eesti naine/ 13. oktoober 2017 14:43
kaua meedia seda konti nüüd närib, meie ajakirjandus on kordades räpasem kui poliitika, ootan vastulauseid
a
Aga/ 13. oktoober 2017 14:39
ei ole ju kuulatud mõlemaid pooli. "Inglikene", kes joobnud meestekarjaga pidutsema läks, ei ole veel
ennast ilmutanud ja juhtunut kommenteerinud. Tema poolne versioon tuleb ajakirjanduse kaudu. Kui oleks toimunud mingi seksuaalse alatooniga ahistamine, oleks tulnud pöörduda kohtu poole, mitte valida pihiisaks suvaline ajakirjanik. Eesmärk oli ikkagi korraldada avalik skandaal ja ilmselt ka natuke teenida.
z
zz/ 13. oktoober 2017 15:08
"Inglikene", kes joobnud meestekarjaga pidutsema läks, ei ole veel
ennast ilmutanud ...Tema poolne versioon tuleb ajakirjanduse kaudu."
.
Kui ta pole ennast veel ilmutanud, siis mida udu sa ajad? Milline versioon? Pole ju mingeid versioone, on lihtsalt araks löönud poisike.
t
to aga/ 13. oktoober 2017 15:57
miks ta pidi olema inglikene ja kust tead, et purjus oli? oli komandeeringus või niisama puhkamas, samas hotellis. mis valesti tegi, et hotelli baar läks? ja seltskond kutsus ühinema ja tantsima? taavi kutsus kunagi luisat ju ka, luisa ka ju läks? see naine ka läks tantsule, osade meeste meelest on see allkiri seksile? aga see naine ei soovinud seksida abielumehega, millest sa aru ei saa? kõrge ametnik ei suuda oma käsi vaos hoida ja loobib inimesi basseini ja on veel lDlOOTE, kes kaitsevad? eestosas pasti ja timmeriga.
h
häbi, aune past, häbi!/ 13. oktoober 2017 14:34
sa tahad siis öelda, et kui purjus trop.p naist ahistab, siis naine on "täiskasvanu" ja hoiab enda teada, et jumala pärast mitte mehele pahandusi korraldada? appi, mida ma just lugesin!
-jube alatu, et keegi veel aastal 2017 nii mõtleb. see, et timmerisugune narkoärika elukaaslane nii mõtleb, ei üllata, see ongi tema tase, aga no aune past. pidasin enne lugu sellest naisest.
a
Aga/ 13. oktoober 2017 15:08
Aune Past räägib õigesti. Kui see kaine tütarlaps tundis, et teda ahistati, oleks tulnud sealt peolt koheselt ära minna.
m
Mees/ 13. oktoober 2017 16:31
Miks peab ohver lahkuma? Ainus on meediapeks mis tänapäeval reaalselt karistab ja sunnib teine kord ennast ohjeldama. Praegu tegid paljud teised ka sellest järeldused, et isegi välismaal hullamisest võib jama tulla.
o
ohver/ 13. oktoober 2017 17:11
peab lahkuma sellks, et ennast kaitsta, mitte pärast halada!
m
mehele naiselt/ 13. oktoober 2017 17:28
kui naine ei taha, et teda ahistatakse, läheb ta minema. Vähemalt siis, kui tegu on avaliku peoga. Tore oleks ju olnud jätte jobu üksipäini põrandale passima. Kui nurga taga kallale tullakse, vaat siis on keeruline. Tõesta siis pärast, et sa ei tahtnud kedagi või midagi.

s
seeneline orissaarest/ 13. oktoober 2017 14:23
annab ju eeskuju kuidas meedias plõksida. Ise nimetab end veel presidendiks.
e
ei nõustu/ 13. oktoober 2017 14:20
vastupidi,kui ikkagi riigitegelane,kes esindab oma rahvast ja maad,teeb oma käitumisega seatüki,siis peabki tõde päevavalgele ttulema,kellega on tegemist.Käitumine nii oma rahva seas kui ka mujal maailmas nõuab ikka väga eetilist olekut ja käitumist ja seda peab iga normaalse mõistusega poliitik teadma.muidu kujuneb välja selline olukord,kus meie riigi esindajad võivad jooberdada ja käituda matslikult ja siin meie seas vaatavad meile ausate silmadega otsa.Ei poolda sellist käitumist ja kiidan väga neid inimesi,kes tõe päevavalgele tõid ja avasid meil silmad.Sellised vennikesed ei sobi parlamenti.
1
123/ 13. oktoober 2017 14:14
Rõivas lootiski, et see tema rõve käitumine ei jõua ajakirjandusse, et ta on puutumatu. aga näed sa, ei ole
s
see/ 13. oktoober 2017 14:13
Ikka hästi nõme on see, et enne valimisi oma abiellumisega meedia tähelepanu tõmmati, kuigi elati koos umbes 10 aastat ja nüüd valimiste aegu selgus tegelikkus...
m
Mhh / 14. oktoober 2017 09:14
Kui sa valisid reformi või ahistaja Taavi enda siis on võimalik veel jaoskonnas häält muuta. Viimane läheb arvesse.
k
Kuidas/ 13. oktoober 2017 14:11
Sa ütleb ekspeaministrile ära...mõtle peaga!
p
Pasta/ 13. oktoober 2017 14:08
enne valimisi ei avaldata kõike!
n
naisevõtt on hambavalu/ 13. oktoober 2017 14:15
Luise peaks nüüd ka keskmist sõrme näitama nagu mingis laulusaates, Taavi jooksi tema kleitidega mööda salonge et viimast lihvi anda.Luise eputas Pallingutädiga kiige otsas, tuul saba alt väljas.Odava olekuga, ei imest et Tuisu Taavil ka kopp sai.
k
Kips/ 13. oktoober 2017 14:06
Past on nii ilus sel pildil.
p
Pikk jutt .... jutt/ 13. oktoober 2017 14:04
Kaasaja lumehelbekesed-lillekesed ei suuda, taha ega oskagi muudmoodi suhelda, kui veisbukis vms. "meediumis", ehk et kui tsiteerida klassikuid, (O.Luts "Kevade") siis, "Nii kui midagi on, kohe kaebama va töllmokk."

q
Q/ 13. oktoober 2017 14:01
See ei kehti poliitikutele aga näiteks ehitajatele
e
et../ 13. oktoober 2017 13:48
.. inimeste eest varjata mis pätid, sulid, loodrid ja tatikad meie riiki juhivad?
t
to et../ 13. oktoober 2017 14:09
Loe uuesti: õiguskaitseorganitesse ehk politseisse soovitati pöörduda - see ei ole varjamissoovitus. Kuu hiljem läbi meedia klaarida asju kusjuures tehes seda anonüümselt ja osaliselt tükke tilgutades segab sisse ka need kes asjasse ei puutunud ning tegelikult pole võimalik aru saada mis siis tegelikult toimus ja kes olid osalised.
j
Jah, muidugi./ 13. oktoober 2017 14:17
Et siis ikkagi avalikkus teada ei saaks. Valijad. Enne valimisi.
e
et...-le/ 13. oktoober 2017 14:16
Õudseim uss eesti meedias on labasus.
k
Kuule tädi past,/ 13. oktoober 2017 23:36
kui üks tädi ja onu kodus riidlevad, siis on üks asi, aga kui riigi ametliku telegatsiooni juht tõmbab nosu täis ja ahistab räigelt ühte naist ja hiljem teda veel mõjutatakse, siis siin peab mitte ainult meedia sellega tegelema, aga ka õiguskaitseorganid seda kuritegu uurima.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee