Kirsti Valdstein-Timmer (Laura Oks)

Tele- ja raadiotegelane Kirsti Valdstein-Timmer võttis sõna poliitik Taavi Rõivase ahistamisskandaali teemal tunnistades, et temal on Taavi Rõivasest kahju. „Mõtlesin küll, et ei võta sel tänasel „põletaval teemal“ sõna, aga osad moraaljüngrite postitused ajasid mind närvi,“ kirjutas naine oma Facebooki lehel. Ta ei usu, et ahistatav oli „inglike“ ning et kedagi keset pidu külmkapi taga vägistama hakati.

„Ma küll ei olnud seal peol, ei näinud toimuvat pealt, aga täiskasvanud inimesed ... ei usu, et „inglikest“ ahistama hakati. Kui naisterahvas tunnistab, et sõnad ei tahtnud suust tulla (no oli vist ka pidune), siis andke mulle andeks ... ei usu, et keset pidu külmkapi taga kedagi vägistama hakati,“ kirjutas Kirsti Valdstein-Timmer. 

„Vahel läheb „ulakaks“, vahel ei saada huumorist aru, vahel keegi solvub, aga me oleme inimesed. Ka riigimehed on inimesed ja inimesed eksivad, teevad vigu, see teebki meist inimesed. Keegi ei saanud ju kannatada. Kui suudeldi kedagi, kes oli ise võõras seltskonnas, no halloo, ei tehtud füüsiliselt haiget. Täiskasvanud naine ei saa suudlemisest traumat! Ei toimunud tänaval ootamatut rünnakut. Kui lähed ikka tantsima ja asi viib edasi, ju siis saadad ikka ise signaale välja. Ei usu muid variante. Sorry,“ avaldas Kirsti Valdstein-Timmer lisades, et kuigi kõige lihtsam on hukka mõista, püüab tema inimesi mõista.

„Mina kive ei viska. Tunnistan, et mul on hetkel Taavi Rõivasest kahju.  Verejanuliselt tagasiastumist ei poolda. Ju siis olen eestlaste jaoks liiga rikutud mõttemaailmaga.“

Jaga artiklit

250 kommentaari

T
tere  /   09:10, 22. okt 2017
Kuulge Kristi, ta alles abiellus ja ei ole jorss maalt. Mingid pidurid ikka peavad olema inimsel.
Olenemata kusjuures ja saadeti signaale või mitte. On selliseid naisi kes ainutl signaale saadavadki.
Mule jäi just mulje sellest ahistatust et see oli üllatuseks - see kes on signaalisaatja sedae i koti eriti suudlemised peol jms.
A
Aivar  /   21:57, 20. okt 2017
Ma ei poolda mingisugust ahistamist, aga kui mulle antakse mõista, et minu ligidus Talle meeldib, siis ma kindlasti püüan olla MEES. Kui see ei toimi, siis ma lihtsalt taandun. See ahistatud naine v neitsi on lihtsalt üks häbematu ennest täis joonud neidis, kes loodab skandaaliga omale mingit väljundit leida. Tegelikult häbi pereisa Taavile, aga see näitsik peaks ka peeglisse vaatama. Kui mõistus ei võta, siis jalgevahe kinglasti mitte

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis