8 kommentaari

.
.....  /   08:14, 13. okt 2017
Sellest, et otsitakse, on pilte, aga sellest, KEDA otsitakse, ei viitsita normaalse kvaliteediga pilte lisada?! Mendid turvakaamerate salvestisi vaadata ei viitsi ... kiiruskaamerasse sõitnud nägusid saate küll näotuvastustarkvaraga kindlaks teha - kui kuradi raske on siis turvakaamerate videote seast samal meetodil nägu leida ja vaadata, kuhu edasi liikus?!
M
miu  /   01:08, 13. okt 2017
Põhja Prefekruuri FB lehel on, et sõitis bussiga Järve Selveri suunda. Kuna tüdruk FB järgi Saku Gümnaasiumis käis, siis vb suunudb Sakusse? Eriti juhul kui koolis kiusatakse ja ta igatseb vanu klassikaaslaseid vm.
A
alternatiivne puuk  /   00:40, 13. okt 2017
kuid õnneks on olemas palju alternatiivesid asju, mida kahjuks apteegist ei saa, ega isegi ei osata seal soovitada, mis tegelikult väga efektiivselt aitavad. ..
Ja mis need on siis ???
K
Kadunud  /   00:16, 13. okt 2017
Nagu nakkushaigus,näidatakse Euroopa riikides laste ahistamist ja kõik jõuab bumerangina meie
õuele. Lastel on ohtlik tänavatel liikuda on midagi uut ja kaovad nagu nõelad heinakuhja.
Annaks looja,et tüdruk elus oleks .
R
RR  /   00:14, 13. okt 2017
Kole lugu, loodan et laps elus ja terve!!!
T
Tule palun!  /   23:53, 12. okt 2017
Tule oma koju, kallis laps!
  /   23:37, 12. okt 2017
Mõni päev tagasi, kui sõitsin rongiga Tallinasse, et minna kooli helistas mulle perearst ja teatas, "teie analüüsid olid positiivsed". Ma aimasin halba, et millised neist? Olen viimasel ajal end väga pahasti tundnud, sümptomeid ei hakka siin kirjeldama. Arst jätkas; "me kahtlustame, et teil on puukborrelioos".
Mina: Okei, kahtulstame või teame et on? Ilmselt ikka on. Mis ma edasi peaksin tegema?
Kirjutame teile välja antibiootikumid ja 10 päeva võtate neid. Hästi ja mida ma veel võiksin ise teha, et end kiiremini terveks ravida? Arst: "mitte midagi, võtke neid rohte ja oodake, ja kui teil enam käed ja jalad ei liigu, siis minge EMOsse" (nii ütleski)
No tnx, seal saab enamasti ainult sõimata.
Viimastel päevadel on küll olnud tunne, et lõpp on lähedal, kuid õnneks on olemas palju alternatiivesid asju, mida kahjuks apteegist ei saa, ega isegi ei osata seal soovitada, mis tegelikult väga efektiivselt aitavad.
Hoidke oma tervist, see on teie kõige kallim vara!!!
  /   23:56, 12. okt 2017
Sulle kohe iga teema nalja teeb? See lõpeb kohe, usu mind!! Inimesed ongi, enne lõppu, üllatavalt ebaadekvaatsed.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis