Vormsi praam (Mattias Tammet)

Üleeile jäi mandrilt Vormsile sõitnud praamil kadunuks keskealine naine, keda on otsinud PPA lennusalga kopter ja kaatrid, kuid tulemusteta. 

Häirekeskus sai 10. oktoobri õhtul teate, et Rohuküla-Sviby suunas sõitnud ja äsja Vormsis sildunud parvlaeva Ormsö pardalt on tõenäoliselt üle parda kukkunud inimene.

Haapsalu politseijaoskonna juht Andrei Taratuhin rääkis Delfile, et 43-aastane naisterahvas liikus üksinda laeva päikesetekil, kuid oli sealt ühel hetkel järsku kadunud ning tekilt leiti vaid naise käekott koos dokumentide ja mobiiltelefoniga. "Laeva meeskond otsis teda pardalt ja vaatas läbi videosalvestisi. Kui oldi veendunud, et naist praamil ei ole ja ta sealt ka maha ei läinud, hakkasid naist esialgu piirkonnas mööda rannikut ja merel paadiga otsima Vormsi vabatahtlikud, kuid kesköö paiku lõpetati otsingud tulemusteta," kommenteeris Taratuhin, kes lisas, et otsinguid jätkati eile hommikust ning täna, kuid naist ei ole leitud.

Jaga artiklit

11 kommentaari

M
Mujal maailmas 40+ on noor naine  /   11:53, 13. okt 2017
ja tööturul väga otsitud ja hinnatud. Meil muidugi on asjad teisiti - 40+ juba "keskealine ja raske tööd leida". Kuhu küll on j6utud?!? Kaldun uskuma, et v6is olla nii 6nnetus kui enesetapp, väga kahju noorest naisest.
S
Selgeltnägija näeb,et naisterahvas  /   09:12, 13. okt 2017
poetas ennast vaikselt vette ja hakkas Soome poole ujuma,seal
kuuldavasti on pudrumäed ja piimajõed,priskest palgast rääkimata.
Tänaseks ehk on juba Helsinkis,varsti annab teada.

Päevatoimetaja

Kristel Veerus
Telefon 51993733
kristel.veerus@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis