Foto: Alar Truu
Õhtuleht.ee 12. oktoober 2017 18:32
Postimehe otsestuudios oli külas Taavi Rõivas, kes pidi aru andma Malaisia ahistamisskandaali kohta. Täna terve päev on arvamusliidrid ja eri poliitikud öelnud, et Rõivas peaks tagasi astuma. Stuudios teatas Rõivas, et on selleks valmis.

„Igal juhul – kui minu vastu on kellelgi süüdistused, ükskõik, kas ma olen valmis neid osaliselt või tervikuna omaks võtma, sõltumata sellest, ma ei taha, et minu lähedased oleksid pikalt selle löögi ja surve all ja ma ei taha, et minu erakond oleks selel surve all –, ma olen valmis riigikogu asespiikri kohast loobuma,“ kõlasid Rõivase sõnad Postimehe otsestuudios.

Riigikogu aseesimees Taavi Rõivas käis koos äridelegatsiooniga töövisiidil Malaisias ja Singapuris. Lisaks päevasele töisele programmile lahutas seltskond õhtuti meelt näiteks ka ühes hotelli katusebaaris, kus sündmused arenesid kiiresti ebasündsaks. Ühe naise sõnade kohaselt lähenes Rõivas talle jõuliselt, käperdas, rebis üles kleidiserva ja suudles. Rõivas pole süüdistusi omaks võtnud, ent on esitanud avaliku vabanduse.

Samal teemal

Kommentaarid  (79)

!!! 13. oktoober 2017 16:20
Spiikriameti kohast on valmis loobuma? Aga kas ka riigikogu saadiku kohast? selle kolme ning poole tonnisest palgast ning prisketest kuluhüvitistest? Kuiaga kord juba tagasiastumiseks läheb, kas poleks eetiline siis juba üldse ülalt mäe pealt alla tulla?
Toits 13. oktoober 2017 15:45
Paistab, et partei tagatoa poliitbroilerite inkubaator on osa asu alla laadimata jätnud!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS