Eesti uudised

Vakra: SDE on valmis osalema Tallinna juhtimises koos Keskerakonnaga (21)

Toimetas Kristin Aasma, 12. oktoober 2017 17:24
Rainer VakraFoto: Alar Truu
Tallinnas on pärast kohalikke valimisi Keskerakond ja sotsiaaldemokraatlik erakond (SDE) valmis koalitsioonikõnelusi alustama, selgus täna Vikerraadios peetud Tallinna linnapeakandidaatide debatil. 

"Olen korduvalt öelnud, et oleme valmis osalema linna juhtimises ja pärast valimisi istume erakondadega maha," ütles SDE linnapeakandidaat Rainer Vakra lisades, et kindlasti tulevad koalitsioonikõnelused rasked, kuna Keskerakonnal on Tallinnas olnud probleeme korruptsiooniga, kirjutas ERRi uudisteportaal.

Samal teemal

Vakra sõnul on koostöö välistatud Savisaare valimisliidu ja Tegusa Tallinnaga, kuna linnapea ametist tagandatud Edgar Savisaar on korruptsioonisüüdistusega kohtu all, ning EKRE-ga.

Keskerakonna linnapeakandidaat Taavi Aas ning Savisaare Liidu ja Tegusa Tallinna esindaja Urmas Sõõrumaa ei välistanud koostööd ühegi poliitilise jõuga.

Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) linnapeakandidaat Raivo Aeg ütles, et nemad ei soovi teha koostööd Savisaare Liidu ja Tegusa Tallinnaga ning EKRE esindaja Martin Helme ja Reformierakonna linnapeakandidaat Kristen Michal ütlesid, et nad välistavad koostöö Keskerakonnaga.

Samal teemal

10.09.2017
Taavi Aas linnapeakandidaatide debatil: „Kui Raivo Aeg tahab võidelda korruptsiooniga, siis kandideerigu kaitsepolitsei peadirektoriks!“
21.08.2017
Kuidas saaks Tallinnast parem linn? Kandidaadid teavad vastuseid
18.08.2017
Tallinna linnapea kandidaatide esikolmik eestlaste seas on Vakra, Michal ja Helme