33
fotot
(Robin Roots)

OTSEÜLEKANNE ON LÄBI

Tänasele saatele lisanduvad uued ja väga aktuaalsed külalised – Taavi ja Luisa Rõivas! Saatejuht Mihkel Raud kinnitas seda ka oma Twitteris, kirjutades: „Taavi Rõivas täna „Kolmeraudses“ ning Taaviga koos tuleb kaamerate ette ka tema abikaasa Luisa Rõivas.“

Lisaks intervjuule Rõivastega uurib Mihkel Raud, mis toimub Keskerakonna ja linnavalitsuse telgitagustes. Miks tahtis Priit Kutser vallandada uue lindiskandaali? Seda kõike pinnib Raud endiselt Edgar Savisaare ja Taavi Aasa nõunikult Priit Kutserilt, kelle lindistused Tallinna linnavalitsuses toimuvast jahmatasid sel nädalal avalikkust. Samuti räägitakse Juku-Kalle Raidi ja Ingrid Veidenbergiga nõukogude aja lapsepõlve õnnelikkusest.

Vaata ka pilte kohapealt!

  • 23:18


  • 23:17


  • 23:02
    (Robin Roots)
  • 23:02
    Keit Paju

    Taavi: Ma ei ole poliitikuna, välispoliitikuna, riigikaitse küsimustes, rahandusküsimustes täna nõrgem või kehvem kui kuu aega tagasi. Minu maine on saanud väga suure löögi, töövõime ilmselt kasvab. Neist inimestest, kes kogevad tõsiseid kriise ja suudavad ellu jääda, võivad väga suure kriisitaluvusega inimesed saada ja seda on poliitikas vaja. Ma kindlasti valin väga hoolikalt kellega ja kuhu peole minna. Kui mul on üks väga suur nõrkus, siis on see, et ma kipun inimesi väga lihtsasti usaldama, aga eks kõigil on nõrkused.

    Raud: Hea soovitus, ära pane tina!

  • 23:00


  • 22:59
    Keit Paju

    Taavi: Ma usun, et ma olen nii oma valijate jaoks kui kolleegide jaoks suure kogemuse võrra targem. Sellised asjad õpetavad rohkem, kui mitu aastat, ka seda, et kes on su sõbrad. Vaatamata sellele, et ma näen välja kõikides uudistes... ma isegi ei hakka nimetama neid nimesid, mis mu kohta on öeldud... On inimesi, kellest ma ei oodanud seda, et nad on avaldanud ka toetust. Nad püüavad mõista.

  • 22:58
    Keit Paju

    Luisa: Maailmapildid ja vaated maailmale ja valupiir on inimestel väga erinev. Ma tõesti ei oska minna selle inimese sisse ja vaadata olukorda läbi tema silmade. 

  • 22:58
    Gerly Mägi


  • 22:57
    Keit Paju

    Rõivas: võib-olla astun tagasi homme, ei kavatse sellest loobuda.

    Raud: aga riigikogusse jääd?

    Rõivas: Mul on päris palju, mida ma sooviksin poliitikas teha, vaatamata sellele, mida ma tunnen või arvan, siis poliitilise vastutuse võtmise koht on raudselt. 

     

  • 22:55
    Keit Paju

    Raud: Luisa, kust jookseb sinu jaoks piir ahistamise ja lihtsalt tantsu vahel?

    Luisa: kui mina tunnen end halvasti, ma lahkun tantsupõrandalt.
    Rõivas: See naine ütles, et ta ei julgenud minema marssida. Ma püüan aru saada temast, inimesed on erinevad, neid solvavad asjad, mis teiste jaoks on väiksem probleem. See kui abielus olev mees läheb ööklubisse, seda võib mõista. Aga ma ei tunne uhkust selle üle, et ma läksin tantsupõrandale.

  • 22:54


  • 22:53
    Keit Paju

    Rõivas: ma ei ole pühak, ma olen teinud oma elus asja, mida ma kahetsen. Ma ei ole täiuslik, ega pole seda kunagi väitnud. See, et kogu minu ebatäiuslikkuses on Luisa minu kõrval, on märk sellest, et ta on mulle liiga hea naine. Ma ei ole teda ära teeninud. Jättes täiesti kõrvale selle, mis toimus, siis fakt on see, et kogu see tänane uudistelaviin on midagi, mida ükski inimene oma perele ei taha. 

  • 22:53


  • 22:52
    Keit Paju

    Rõivas: Ma ei tea, mis mingil sekundil juhtus, aga fakt on see, et üks naine tunneb end minu pärast halvasti, ka mu pere. Ma olin loll, et sinna klubisse läksin. Olgu see õppetunniks mitte ainult mulle, vaid kõigile, kes on abielus või püsisuhtes. Ma olen sellele palju mõelnud viimaste päevade jooksul. Sa mõistad, et ma olen mõelnud väga tõsises võtmes selle üle. See on liialdusteta kõige suurem asi mu elus.

  • 22:51
    Keit Paju

    Luisa: Ja, muidugi ma usun oma meest, muidugi ma olen häiritud ja pettunud. Vastik on lugeda sellist asja, ebameeldiv. Perel on raske, lastel on kindlasti raske. Ja ausalt öeldes, kurb!

  • 22:49
    Keit Paju

    Rõivas: See oli lõbus pidu, me olime mõlemad alkoholi joonud. 

  • 22:49
    Keit Paju

    Raud: Kas sa kaebad nad kohtusse? Nad on su hävitanud valetamisega!

    Rõivas: Ma olin täiesti kindel, et kui selline asi avaldatakse, seal on asju, millest hiljem loobuti, siis ma olin täiesti kindel, et ma seda teen. Täna ma seda ei välista, aga pigem arvan, et enda jaoks ma mingi määral mõistsin selle inimese soovi. Ta vaatas mulle silma ja ütles, et ta ei taha mind hävitada. Ta ütles, et ta tegelikult ei tahagi mulle halba ja lubas, et ühtegi nimelist süüdistust ei tule. 

  • 22:48


  • 22:47
    Keit Paju

    Rõivas: Mina olen see, keda ta kirjeldab selles episoodis, millest me enne rääkisime

  • 22:47
    Keit Paju

    Rõivas: need lood on natuke muutnud vahepeal. 

    Raud: Kuid kas ta valetab?

    Rõivas: Ma lubasin, et ma ei silidstada teda avalikult, kuigi meie jutud erinevad. 

  • 22:46
    (Robin Roots)
  • 22:46
    Keit Paju

    Mihkel Raua sõnul lähevad Rõivase ja naise lood lahku. Kumb valetab?

    Rõivas: Ma ei taha kedagi sildistada, aga ma räägin seda, mis on tõde. Ma ei taha kedagi pisendada, aga keegi peaks tegema midagi sellist, mis paneb ühe naisterahva end halvasti tundma. Ma ei teinud midagi tahtlikult, aga üleeile jõudis minuni info, et naine, kellega ma tantsisin, kellega mulle tundus, et oli seltskondlik ja igati meeldiv olemine, ta ütles mulle, et tundis end halvasti, lausa nii, et ta soovib, et see jõuaks avalikkuseni. Tema jaoks oli oluline, et selleks saaks suur õppetund nii mulle kui kõigile teistele. 

    Kuid kas Rõivas siiski musitas ja käperdas naist?
    Rõivas: Ma ei arva, et see on kõige olulisem siin. Ma saan öelda, et kui ta tundis, et ma tantsides olen talle liiga lähedal, tal on ebamugav, siis jah, see võis olla küll. Ma ei ütle, et ma absoluutselt midagi ei teinud. 

  • 22:45

    KEHAKEEL: Taavi sättis demonstratiivselt käe Luisa selja taha toolile, et näidata paari ühtsust. Taavi ilme näitab, et lugematutest otse-eetritest ja selgitamistest on mees selgelt väsinud. Kas keel võib nii ka vääratada? 

    Luisa hoiab kätt Taavi põlvel ning vaatab truult ja rõõmsalt abikaasale otsa. Näib, et naine on kaasale andestanud.

  • 22:42
    Keit Paju

    Mihkel Raua sõnul on tegu Eesti kõige suurema poliitilise seksiskandaaliga.

  • 22:41


  • 22:40


  • 22:34

    Kohale saabunud publik on end tublisti ette valmistunud. Loetud-kuuldud artiklite põhjal arutletakse, kas Luisa ja Taavi suhe on tõesti karil. Vähemalt esimene vaatepilt seda küll ei reeda. Mida Luisa ise ütleb, kuuleme peagi.

    (Robin Roots)
  • 22:29

    Võttepaigal viibiva Õhtulehe reporteri sõnul asus Taavi Rõivase nõunik riigikogus Ave Tampere kohale tulnud ajakirjanike suhtes ründavale positsioonile, luges moraali ja ütles, et enam intervjuusid ei saa!

  • 22:24

    Tundub, et skandaal pole Taavi ja Luisa suhtesse kiilu löönud! Kolmeraudse võttepaiga kohvikusse saabusid nad igatahes käsikäes!

    (Robin Roots)
    (Robin Roots)
  • 22:19

    Täna puhkenud Malaisia ahistamisskandaal Taavi Rõivase ümber oli ajendiks, et muuta viimasel hetkel TV3 saate "Kolmeraudne" külalise nimistut. Mihkel Raua küsimustele vastab seekord skandaali antikangelane ise, kes võtab kaasa ka oma abikaasa Luisa. Et Mihkel tähtsamaid küsimusi ära ei unustaks, tegime talle spikri, mida saad lugeda SIIT!

136 kommentaari

T
Taavi võib plakatite kleepimisega ka raha teenida  /   20:40, 14. okt 2017
Luisa hea on see et kui ta vähem teenib siis kulub raha ka vähem.
L
Luisa peaks õnnelik olema  /   20:30, 14. okt 2017
Et abikaasa nii kõva naiste mees ja alati funksib ei jää kunagi naiste juures hätta.
L
Lõdvakumm  /   17:16, 14. okt 2017
VAAT KUS LITSLUGU
S
seega on  /   16:06, 13. okt 2017
oodata kiiret lahutust ja Taavi läheb jällegi ajalehti müüma, kuid nüüd tuleb otsida üles kõik kuriteod rahva vastu ning riigi raha raiskamised ning kasseerida korralik nutsakas, et teaks maksudega ei mängita.
/
/  /   13:51, 13. okt 2017
Juba kaks kuud abielus... hale..
F
Fanny  /   13:44, 13. okt 2017
Kõigi aegade relv naise käes on malmpann olnud. Antud juhul ilusa laulu saatel.
S
selle panniga  /   12:28, 14. okt 2017
on vist varem juba lajatatud,et vähe pole,pale paris lapik teisel.
T
TT  /   13:33, 14. okt 2017
Tainarulliga teisilt poolt üks litt panna, siis peaks piklikumaks saama
V
Viplala   /   13:23, 13. okt 2017
Näost on näha et meessoost rõivas on l...s mees
?
?  /   12:22, 13. okt 2017
Kuhu Kutser jài?
V
vaike  /   11:24, 13. okt 2017
See ongi reformierakonna nägu, teha võib kõike,aga tunnistada oma tegu ei taha. Mida siin valetada ja keerutada. Imelik,et need kaks üldse julgesid saatesse tulla.Milleks?
R
reinuvader  /   10:44, 13. okt 2017
Juhtus seal palju, ja rohkemgi veel...
Pakun välja, et kollakaspunasesse ajalehte jooksmine oli naisterahval alles äriplaan nr 3.
Armukeseks pressimine ilmselt ei mänginud välja, kuigi ta lootis ja ootas mitu nädalat.
  /   10:25, 13. okt 2017
Läheksin ajakirjanikest ning meediaväljaannetest ette ja nimetaksin Rõivase skandaali aasta tippsündmuseks. Nii kurb kui see ka pole, paljud üksikud naisterahvad näevad taolisest ahistamisest ainult und. Kui nad just šokolaadist neegripoisse unes ei näe.
S
Seda, et  /   09:31, 13. okt 2017
Suhtes on kaks osapoolt. Kui ajakirjandus vägisi komandaks ronib, tuleb lihtsalt kinga anda. Probleremid räägitakse selgeks ikkagi omakeski.
3
38  /   08:36, 13. okt 2017
pole enam sama, mis 18. Keskeakriis, juba? Pill tuleb pika ilu peale ja seni on kogu pere nautinud võimuga kaasnevaid privileege. Kui kedagi upitada, siis hierarhiast tulenevalt alumised täis lastaksegi. Praegu võtab ajakirjandus viimast, järgmisel nädalal oleks klikkide arvgi teine. Näidaku nüüd süsteem noortele, vaevalt 16-aastastele, eeskuju, kuidas häid tavasid rikkunud valitaval ametikohal töötaja edasi töötab? Riigikokku, valitavale ametikohale jääb/jääda saab? Milles siin demokraatia seisneb? Ülalt alla sülitamises?? Las nüüd lakub haavad, oma varude ja varade eest, ilma EAS-i toeta. Käsumajanduse aegsetes poliitbüroodes vaikiti ilmselt ka, aga kui teha julged, poliitik, julge tunnistada, saab ühisruumi puhtamaks.
N
no  /   08:33, 13. okt 2017
No ei ole midagi uut siin päikese all. Ainult suur vabadus ja kapitalism on loonud võimalused minna aelema ja pummeldama teise maailmajakku. Vene ajal piirduti enamasti ikka kodustes kabareedes ja baarides naiste lantimisega . Lõksegi seati neile kellest mingil põhjusel taheti lahti saada kohapealsete olmeneiudega. Nii juhtus suure komsomoliaktivisti, ÜLJNÜ Tallinna linnakomitee liikme Valeriga. Naistemees (ise poissmees) ja napsumees püüti lõksu ja pandi vangi vägistamissüüdistusega. Viru olmeneiu appikarjeid kuulati korteri uks tagant , kus paar lõbutses, pealt. Süüdistatav ei osanud hiljem muud kui korrutada "olin purjus, ei mäleta". Ajakirjanduses ei tohtinud skandaalne lugu ilmuda, oleks kompromiteerinud ÜLKNÜ rakukest.
J
J  /   08:49, 13. okt 2017
Sinna on läinud riigid ja laevad...ajalugu on ettelükkamistest tulvil, mis asi on ahistamine, kolmkümmend aastat tagasi andis naine mehele vastu kõrvu kui vaja oli ja asi oli unustatud, nüüd on vaja mull üles puhuda. Kes oli see naissoo esindaja, vaevalt see esimene kord oli kui teda kallistati.
M
muidugi  /   08:21, 13. okt 2017
on see asi natuke suureks puhutud, mina kuulasin AK uudistes info otsese avaldaja, s.o. Päevalehe toimetaja juttu ja seda ma usun.Ja et asjaga tegelete ju kohe pärast reisi, reis toimus alles septembri lõpus ja Taavile anti aega vastata ja selgitada, seda ta varem ei teinud ja nüüd siis asi avalikkuse ees.
Ja usun ka seda, et Päevaleht ei rikkunud eetika piire ja pikantsemad lood jäid avaldamata.
Ja mida me siis Taavi vastustest kuulsime, mitte muhvigi.
Naine peabki jääma mehe kõrvale nii heas kui halvas, ilus vaadata, kuidas Luisa istus käsi Taavi põlvel ja vaatas üksisilmi silma.Aga me veel kuuleme nende abielust, kõige suurem ohver selles loos on ikkagi Luisa.
S
See  /   08:15, 13. okt 2017
kuidas Taavi Kolmeraudses vassis ja küsimusele ei vastanud, kuigi Raud küsis korduvalt, oli lihtsalt hale. Ole mees ja tunnistagi otse: olin purjus, asi läks käest, kippusin suudlema ja käperdama, nüüd on väga piinlik ja võtan seigast sellest õppust. Oleks jäänud mingigi austus tema vastu. Aga niimoodi hämada, mis mõttega? Kui see oleks laim, saanuks julgelt öelda, et see pole tõsi ja kohtuuksi kulutama asuda.
Tore, et sel naisel oli eneseväärikust mitte "asjaga" kaasa minna, muidu oleks lugu lõppenud teadagi kuidas. Tulemuseks rikutud (lõppenud?) abielu ja veega alla lastud maine ning karjäär.
K
kodanik  /   08:48, 13. okt 2017
Laiduväärt tegu Rõivase poolt, kuid nn kannatajanaine on väga salakavalalt koos oma nõustajatega leidnud just kõige "õigema" aja juhtumi avalikustamiseks. Jah ahistamisest või vägivallatsemisest ei tohi vaikida, aga mul ei ole mingit austust sellise inimese vastu, kes kasutab mingit seika ära teiste eesmärkide realiseerimiseks. No kas nüüd sellel naisel ja tema kaaskonnal siis süda hüppab sees suurest rõõmust või - yes, saimegi vee peale tõmmata nii Rõivasele kui tema erakonnale ... Täiesti haiged inimesed ... Ja ei ole terve mõistusega ka need, kes ühe mehe ebaväärika käitumise pärast otsustavad karistada ka tema erakondlasi, kes pole mitte karvavõrdki juhtumiga seotud.
M
mõtlik  /   09:20, 13. okt 2017
Tuleb välja, et kõik eesti naised polegi veel meie lugupeetud "aadelkonnale " nartsud ja madratsid, vaid on ka endast lugupidavaid naisi. Selliseid peaks kiitma ja austama, mitte üritatama vaikselt maa sisse tampida, et kuidas nad üldse julgevad ja kes neid lugu avalikustama sundisid !?!?
N
no ole lahke  /   09:22, 13. okt 2017
kirjutasin kommentaari , et kõik meie naised polegi veel taavide tarbeks mad ratsid ja et neid peaks julguse eest tunnustama, aga kahjuks kustutati.
.
...  /   09:47, 13. okt 2017
kui abielu oleks nii mannetu, et kohe vaja lahutada, siis ei tasuks üldse pere loomisele mõelda. Normaalne paar lahendab sellise probleemikese ära ja võtab teadmiseks, et me ümber on kuri maailam, kus usaldada saab väga väheseid. eriti kui oled kõrgel positsioonil.
Ajakirjanikud teenivad oma leiba ikka väga võikalt. Kas neid saab austada? Peaks ju saama?
  /   07:48, 13. okt 2017
ega muud, kui tuleb ennast vormi ajada. kui värske abikaasa kõrvale vaatab, on midagi viltu.
A
A mis Värk  /   07:46, 13. okt 2017
Sellel Luisal seal Balil oli?
M
mis see sinu asi peaks olema  /   09:23, 13. okt 2017
olid Luisal seal mõned asjad ajada , aga see ei puutu sinusse !
L
Luisa on väga ilus  /   07:40, 13. okt 2017
noor naine ,aga Taavi ajas ajas nii ümmargust mull juttu,et ei vastanudki küsimustele nagu tavaliselt.
Häda pole midagi.
A
A  /   07:37, 13. okt 2017
Ma oleks rohkem ikka mehes pettunud.
A
aastaid varem  /   14:08, 13. okt 2017
kui I. H.(kunagine kirikuõpetaja) prostituudi tellimisega vahele jäi, siis ajas samuti tagasi ning tema pere (lapsed) kirjutasid ja rääkisid Kati Murutari kui asja avalikustaja kohta roppe anekdoote.
M
mis seal ikka  /   07:22, 13. okt 2017
Taavi näitas oma tõelist palet. Pereelule see kasuks ei tule!
N
Nojah  /   07:18, 13. okt 2017
Sellised Refide kuritegelikud ühendused nagu Pentus-Rosimannus või Särk-Värk ei põhine abielutruudusel. Need ühendused loodi ja reklaamipeod peeti poliitilise kasu eesmärgil. No ja AutoRollo skandaalis ei tunnistanud ju ka keegi asjaosaline midagi üles ja asi oligi soss.
P
perel raske  /   06:53, 13. okt 2017
on siis keavake asi kohtusse ja nõudke lindistusi-kriminaaluurist...
või on ahistajaga kooselu raske?
H
huvitav  /   06:53, 13. okt 2017
Kunagi üks selgeltnägija ennustas ju, et Taavi on sellsit tüüpi mees, kellele meeldivad naised ja kellel on plaju naisi. See selgeltnägija ennustas ka seda, et Taavi ei abiellu kunagi. Tänaseks päevaks on nad Luisaga abielus, kuid ma usun, et selle taga oli suur ühiskondlik surve rahva poolt, mitte niivõrd Taavi soov ja tahe. No ja mis on tulemus, nüüd sahmib abielumehena ringi ilma et silm ka pilguks, masendav.
M
Mehed mis toimub  /   06:23, 13. okt 2017
Ah sai pisut müratud
K
Kõster  /   04:57, 13. okt 2017
"Miks see Taavi Sind nõnda rebis?" "Tantsima kutsus!"
L
libekeel  /   02:06, 13. okt 2017
No ega see Luisa ka päris adekvaatselt ei käitunud- mida ronida saatesse ja andunult-napakalt vahtida ilmselgelt vassivale mehele otsa ja ta käest kinni hoida?! Silmakirajlikkus kuubis! Ju see vennike ikka kaugemale kui käperdamie läks, miks muidu vassib ja jaurab ning ei eita?! Ju on kellelgi asitõendid, seepärast ei julge päriselt eitada, vaid ainult kruttida!
L
Luisa??  /   07:33, 13. okt 2017
Kes Sinu Bali reisi kinni maksis???
EAS???
I
Insener  /   07:51, 13. okt 2017
Luisa on ju osa Taavi valimiskampaaniast, nii kui reiting langema hakkab siis tiritakse kas kirikusse või siis käsikäes ekraanile. Kahju temast.
M
Mhmh  /   02:02, 13. okt 2017
Ei saa aru - MILLE peale Taavile säutsujad kaasa tunnevad? Tegi vea.. tunnen kaasa jne.. jada jada. Ühesõnaga aktsepteeritakse Taavi teguviisi ja näidatakse enda toetust Taavile, et asi avalikuks sai? Ai kui kahepalgeline see meie Eestikese seltskond on. Kahju. Aga noh, kauboikapitalism kestab veel!
K
Kui   /   11:55, 13. okt 2017
taoline skandaal oleks juhtunud mõne keskerakonda kuuluva mehega, ei siis oleks kaasa tundvaid komme olnud vaid ainult kurjad ja parastavad oleksid olnud. Aga siin paljud süüdistavad hoopis seda naist, kes vaesele Taavikesele liiga tegi.
T
to Kui   /   12:34, 14. okt 2017
aga sa loe neid naist süüdistavaid komme,kõik ju sama käekirjaga kribatud.
Kontor töötab!
N
Nojah  /   01:20, 13. okt 2017
Poliitika on räpane mäng ja ega ei tea ju keegi teine lõpuks, mis päriselt toimus. Äkki tõesti tellimus? Sihilikult kahjustamine, naine sai äkki raha ja laimu tellijad soovitud tulemuse. Ei poolda sellist käitumist aga paneb imestama ka kuidas selline asi üldse toimuda sai. Miks naine ise ei pirtsutanud vaid läks/jäi temaga tantsima? Kas lasi ligi ja hiljem pani suure kella külge asja? Natuke veider kogu see asi ka teisest otsast...
  /   04:12, 13. okt 2017
Seda see on.
N
nonoh  /   06:22, 13. okt 2017
kui pead pidu ja keegi sulle liiga lähedale tuleb, on ju mängus kaks inimest. Naises peab olema see MISKI, mis lubab tal pidutseda, kuid hoiab eemal ahistamise. Ja mees tunneb selle ära. Ju sel naisel siis olid ikka pidurid rikkis ja hijem avastas, et ei mäletagi, mis juhtus, kuidas juhtus. Vägistamissüüdistusi on ju palju olnud, kus naine hakkab oma käitumise süütust kokku traageldama. Väärikas naine ei kutsu ajakirjandust appi oma süütuse tõestamisele ja saab aru, miks mees liiale läks - kui läks.
Aga kuna naine muutus ahistatuks õigel poliitilisel perioodil, siis tõenäoliselt on tal nüüd palju raha.
T
Taavi pole ///Obinitsa traktorist--või ikka on?  /   07:36, 13. okt 2017
Kes küla baaris kõik naised ilusaks joob ja siis ennast kuningaks peab!
Nõudes kõigilt naistelt , otse baaripukil...esimese öö õigust!
T
to nonoh  /   12:40, 14. okt 2017
ära nüüd uduta,õige aeg oleks olnud enne e-valimiste algust.Tahaks teada,kes nende pidurihoobade taga oli.
N
no muidugi läks tantsima  /   12:37, 14. okt 2017
aga ega ta ka selgeltnägija polnud ja teadnud, mis sellel ajukääbikul meeles.
P
perel ja lastel ???   /   00:31, 13. okt 2017
eraldiseisvad subjektid? võiks siis juba välja tuua eraldi kõik. vanaemal on raske, onul, lellepojal... ja muidugi selgitada, millest üldse koosneb pere? (äkki miski kärgpere)??
Ü
Üks noor vanaema.  /   00:31, 13. okt 2017
Vaatasin saadet. Mu hakkas Taavist kahju. Küllap oli ikka nii purjus, et enam ei saanud aru, mida ta tegu. Näha on, et ta ei taha valetda ka, ta ei vasta otse, kas ei või ja. Kui ta ei oleks käperdanud, seelikusaba üles tõstnud ja jõuliselt suudelnud, oleks lihtne öelda, et ei, seda ei olnud. Ta ei eita. Raud ütles õigesti, mees ära siis joo.
N
nojaa  /   00:25, 13. okt 2017
eks te mõlemad taavi ja luisa olete ikka ühesugused ka. minna mehele inimesele kelle elulugu on vaid tühjus ja välimus eemaletõukav, aju olematu, seda peab ka oskama,
  /   04:14, 13. okt 2017
Vot nüüd tuli tark välja
S
siil  /   00:13, 13. okt 2017
Kes fabritseeris , aga taavike lihtsalt süütu lol.
V
vaike  /   00:13, 13. okt 2017
Mõlemad nii Taavi kui ka Luisa Rõivas on seda tüüpi inimesed, kellle kõige tähtsam vajadus on olla eesti rahva ees nähtava, olla esinduslikud. Siit ka eneseõigustamine. Seelise mõttelaadiga poleks üldse tarvis olnud tulla saatesse ennast õigustama. Luisa lepib sellega väikese "mõõdalaskmisega". umbes "nii ei juhtus". See ongi nende käitumise alus ja sisu. Need inimesed ei ole usaldusväärsed ega ausad. Meeles on neil ainult oma rahalised võimalused, ja esinduslik rikas ja uhke elu. Eetiline käitumine neid ei huvita.Sellised inimesed võivad kõiki teisi kraavi lükata, ainult et ise uhkelt edasi elada ja valtiseda. See ongi reformerite põhimõte.
T
tõstke käsi  /   00:12, 13. okt 2017
kes päriselt ka usub, et üks mees astub töökohalt tagasi lihtsalt seetõttu, et suvaline naine, kes talle tantsu ajal liiga lähedal oli, tundis end ebamugavalt? milline peab olema inimese ajuehitus, kes seda usub? kuidas saab nii naiivne olla? nagu mihkel ütles, et kui poleks olnud tõsi, poleks taavi ei maksnud telefoni kinni, ei käinud rääkimas naisega ega ka endast väljas. ammugi tagasi astunud. juhul, KUI OLEKS puhas laim. aga ei ole, jäämägi on veel peidus, vast saame sellest ka kuulda.
ja luisa jättis endast ikka väga rumaIa mulje, et usub seda juttu. no vabandust ikka.
T
Tähelepanek  /   00:33, 13. okt 2017
Luisa vastused olid ka, tule eila meile.
M
mida enam vastu punnitakse,  /   12:46, 14. okt 2017
seda enam hakkab jäämägi kerkima.Uskuge mind.Tüübil oleks üldse aeg poliitikast tagasi astuda aga kus sa sellega,tööd teha ju ei osata,isegi õiget haridust pole vennikesel.
Poleks vaja olnud liiga palju esineda ja Siimu allapoole võõd lüüa.
Jumal on aeglane kuid õiglane,David.
S
siil  /   00:11, 13. okt 2017
Ja kindlasti oli see miski ekre tibi , lol.
V
valimised on ukse ees  /   00:09, 13. okt 2017
Kogu see lugu on vastik ja arvata võib,kust see on fabritseeritud.Teha lugu täna,kui valimisteni on mõned päevad.Kui selles loos terakenegi tõtt on,siis kes on see "tädi",kellest pole ei nime ega infot!
Kui Sulle "tädi" ei meeldinud Taaviga tantsida -miks Sa siis ära ei läinud,vaid lasid ennast "kabistada"
ja nüüd avaldad Taavit kompromiteeriva "inof"? Palju ja KES Sulle selle eest maksis? Luisa -oled tubli,et sellist klatsi tõsiselt ei võta! Teie kooselu on olnud pikk-küllap Te tunnete teineteist piisavalt,et sellisest fabritseeritud klatsist oma elu hakkate rikkuma.Saage sellest üle- peale valimisi ei mäleta seda keegi! Kes viskab esimese kivi,saab selle ise tagasi!
S
siil  /   00:16, 13. okt 2017
No oled ikka l.ammas .
  /   04:15, 13. okt 2017
Ja sina?
N
niinaanuu  /   04:30, 13. okt 2017
siil on tõsine lammas...irw... kohe näha, kelle kätetöö... miks muidu niipalju trolle jälle kohal...haha...
M
ma jälle tahaks teada,kes pidurdas asjade kulgu   /   12:52, 14. okt 2017
ja kogu tegu tuli ilmsiks peale e-valimiste lõppu.Arvata võib,et kui Malaisias poleks kohalikus lehes seda lugu avaldatud,oleks kõik Eestis maha vaikitud.
Aga homme on ausatel valijatel võimalik oma meelt veel muuta.
HOMME KÕIK VALIMA,poisikesele tuleb koht kätte näidata.
R
RM  /   09:04, 13. okt 2017
Kui selles loos tõeterakest pole, siis milleks mees kohe ametist tagasi otsustas astuda? Lihtsalt sellepärast et mingi naine tundis ennast tantsimise ajal "ebamugavalt"? Ja milleks annab inimene sel juhul intervjuudel nii ümmargusi ja hämavaid vastuseid, et kogu aeg mingi jutt nagu käib, aga tegelikult ei öelda mitte midagi ära. Mitte ühtegi konkreetset vastust! Kui sa oled aus ja sulle esitatud süüdistused on alusetud, siis annad sa selgeid konkreetseid vastuseid ja võitled oma õiguse eest. Rõivas käitub aga täpselt vastupidiselt. Kas Taavile endale ka maksti selle eest, et ta endast võimalikult lolli ja süüdlase mulje jätaks ja lõpuks veel tagasi ka astuks? Kui palju selle eest siis maksta võidi, et igati aus ja väärikas Taavi nõustuks enda maine hävitada lasta? Paraku just Taavi enda praegune käitumine jätab mulje, et tegu ikka pole ainult fabritseeritud klatšiga vaid siiski millegi enamaga.
J
Just nii see ongi  /   12:00, 13. okt 2017
Taavi enda käitumine ütleb ju kõik.
T
tõstke käsi  /   23:57, 12. okt 2017
kes päriselt ka usub, et üks mees astub töökohalt tagasi lihtsalt seetõttu, et suvaline naine, kes talle tantsu ajal liiga lähedal oli, tundis end ebamugavalt? milline peab olema inimese ajuehitus, kes seda usub? kuidas saab nii naiivne olla? nagu mihkel ütles, et kui poleks olnud tõsi, poleks taavi ei maksnud telefoni kinni, ei käinud rääkimas naisega ega ka endast väljas. ammugi tagasi astunud. juhul, KUI OLEKS puhas laim. aga ei ole, jäämägi on veel peidus, vast saame sellest ka kuulda.
ja luisa jättis endast ikka väga rumaIa mulje, et usub seda juttu. no vabandust ikka.
U
Uku  /   00:21, 13. okt 2017
Usutavam on muidugi see, et Taavil oli kogu õhtu püksilukk lahti ja mingi meheaju käis aeg-ajalt värsket õhku hingamas.
S
sealkandis   /   01:35, 13. okt 2017
on ennegi eesti päritolu tütarlaste laipu leitud
  /   04:17, 13. okt 2017
No taga hullemaks läheb.ÕL eksperdid hoos.
&
&  /   23:56, 12. okt 2017
Kõigepealt kajastati meedias mitu päeva sajandi pulmi,uunikum autod ja ülim täiuslikkus...Kaks kuud hiljem jälle meedias mitu päeva...ikka juhtub, Taavi ju ka ainult inimene..
M
moderaatorile  /   23:55, 12. okt 2017
kus on minu kommentaar? hakake juba kiirermini tööle
V
vandenõuteoorija  /   23:52, 12. okt 2017
kui uskuda neid avaliku arvamuse küsitlusi, siis Tallinnas on "Oravad" keskidel tihedalt kannul ja on vaja seda erakonda kuidagi kompromiteerida.... ja kas kogu see Rõivase lugu pole mitte kellegi väga peenelt välja mängitud provokatsioon??
  /   09:08, 13. okt 2017
Provokatsioonile reageeriks aus inimene ise teisiti. Taavi praegune käitumine ainult süvendab tunnet, et tegu EI ole provokatsiooniga vaid reaalse päriselt aset leidnud jamaga.
P
Peeter  /   23:51, 12. okt 2017
Suur osa meestest ja naistest laseb ringi ja peab armukesi. Nüüd leiti üks mees, kelle kallal kõik näägutavad ja kõik teised on puhtad kui valge paberileht.
T
to peeter  /   00:14, 13. okt 2017
leidsid üles selle kõikide kližeede ema - et teised teevad ka? tubli!
H
häbi  /   01:27, 13. okt 2017
Kõik ei ole riigikogu asespiikrid,kõik ei ole expeaministrid,kõik ei ole avaliku elu tegelased JA need teised oleks ammu olnud kriminaal vastutusel vägistamiskarse eest.Ainult Taavikene vingerdab ja kohtub ohvriga ja tantsis "liiga ligi".No lollimat ila annab kuulata.Aga mitteükskord ei suutnud otse öelda,et ei suudelnud,ei käperdanud.Aafrika poisid käitusid rootsis ja saksamaal ka nii.Ropp Rõivas.
  /   23:48, 12. okt 2017
Edaspidi on hoolikam, ei hakka avalikult murdma, tuvastab kaamerad.
S
soololl  /   23:47, 12. okt 2017
Kord leidis Murutar T.Ninnase ja H.Hallaste lõbumajast . Ninnas ei ajanud vastu ja tunnistas. tulemuseks oli see et keegi teda ei puutunud ja tema selles loos unustati. Hallaste ajas aga vastu,lasi ennast ekraanil keeta ja praadida,mitte keegi teda ei uskunud. Taavi ka-räägib vaid ühte sekunditepikkust episoodi. Valetad ,Taavi! Aga nüüd oled sillad põletanud ja praed omas mahlas.
U
Uku  /   00:14, 13. okt 2017
Ja pärast seda rapiti Murutari eraelu kakskümmend aastat ja seda tehakse veel tema järeltuleva põlvega ka. Et ikka elu oleks tasakaalus.
J
jah  /   00:15, 13. okt 2017
hallaste oli veel ju kirikumees, 5 lapse isa. ja milline ülbus ja üleolevus, millega see nn jumalateener esines tookord, alatiseks meeles, kui ebameeldiv inimene. tema mihklipäev jõudis kiiresti kohale muidugi.
M
mitte 5  /   14:13, 13. okt 2017
vaid 8 lapse isa
P
Peres on kaheksa last (kolm poega ja viis tütart)  /   22:41, 14. okt 2017
Usumees ja 2001. aastast kuulus Illar Hallaste Reformierakonda.
Hallaste vingerdas kal, see oli ikka väga suur skandaal tollal, kui 10 lõbutüdrut hotelli telliti. Saates igatahes higi jooksis mööda nägu.
Aga omaks ei võtnud ...
J
jorma kangilaski  /   23:43, 12. okt 2017
just sai hakata euroopalikke väärtusi viljelema kui juba kisa püsti.mees tahtis kärg perekonda luua ja panustada laiapõhjaliselt kärgpere taristusse nii,et vagu taga.
E
ei usu ma  /   23:40, 12. okt 2017
,et tegemist oli tahtliku kõrvaltahistamisega.Ju ette mõeldud teema,kas keegi reformidest söötis l..si ette või konkureerivast parteis saadeti part söödaks. Kaastunne Luisale.Pidagu teil koos lastega närvisüsteem vastu,sest ega see teema niipea ei lõppe !
?
????  /   01:37, 13. okt 2017
kedagi ,,unustati" pulma kutsuda
P
pähkel püksis  /   23:37, 12. okt 2017
perekond koomikud
S
siil  /   23:37, 12. okt 2017
Vabadus , ainult tuleb vaadata et kaameraid ei oleks.
S
siil  /   23:36, 12. okt 2017
No tubli mees ,komandeeringus ikka käib käsi võõra seeliku alla , komandeering ju .
K
kahekeelsus  /   23:35, 12. okt 2017
Iiveldama ajab see partei palgaliste kommentaatorite lausrünnak. Jaa, Rõivas on süütu illikuku, kellele hirmsasti liiga tehakse. Kui muidu ollakse naiste ahistamise suhtes oi kui leppimatud, siis nüüd äkki pole üldse probleemi, naine ise oli süüdi, üleüldse milleks tühisest asjast rääkida.
Ma tõesti loodan, et see skandaal paneb reformierakondlaste populaarsusele tõsise põõna ja nad kaotavad kümneid tuhandeid hääli!
J
just nii  /   23:47, 12. okt 2017
ja narkoärika elukaaslane timmer on kõvasti kaitsma asunud ja naise mutta tampinud, et küllap oli ise süüdi. kohutav!
  /   04:20, 13. okt 2017
Ja sina muidugi tead täpselt, kes süüdi oli või ei olnud?
M
milleks sinna Malaisiasse mindi ?  /   14:17, 13. okt 2017
Eks eesmärk oligi riigi ja rahva raha eest natuke lõbutseda ja naisi murda.Häbiväärsed on Eesti poliitikud, suur osa ka väga rumalad ja matslikud - pole ime, et riik sohu vajub.
  /   22:53, 14. okt 2017
Ja naine tembeldatakse veel l-ks ka!
Ilmselt oli siiski migi ärinaine, kes elas seal või oli ametiasjus.
Ei usu, et mingid palgalised siin on, vabalt võib ka üks inimene neid kommentaare vorpida.
KOLMERAUDSES oli ju ometi võimalus kogu Eesti ees öelda, et olin purjus ja kaotasin mõõdutunde. Kõik oleksid selle heaks kiitnud, et julges tunnistada.
Selle asemel ajas mingist seosetut juttu. Ja Luisa ka veel saatesse kaasa tirida lolli juttu ajama - väga õigest Raud ütles, et "ameerikalik".
R
RR  /   23:32, 12. okt 2017
Taavi nahas oleks kõige piinlikum tunnistada ennast selliseks käpardiks naiste sebimises:) Ainult tõeline amatöör ja käpard hakkab avalikus kohas tantsupõrandal,teiste nähes,võõrale naisele kätt seeliku alla ajama!See ei too kunagi edu,kui naine just prostituut ei ole:) Poiss muide antud juhul isegi ei valeta,et see võiski olla tal esimene üritus Luisat petta. Aga commoon,nii käpardlik üritus!!:)) Ta pidi ikka maani täis olema:)
  /   23:44, 12. okt 2017
Ha-ha-haa!
R
renc  /   23:31, 12. okt 2017
Luisa on küllaltki noor,kuid targa jutuga ja enesekindel, tugev naisterahvas ei jätnud meest hätta,tubli.Taavil on Luisaga küll vedanud.
R
rahu, rahu  /   23:53, 12. okt 2017
Noh, küll Taavike veel maksab selle eest. Naine, eriti tugev naine ei unusta sellist reetmist ja avalikku häbistamist.
O
Ojaaa...  /   00:17, 13. okt 2017
Aga mida pidi Taavi maksma sellele tädile?
Selle eest, et see ei avalikustaks videot, kus asi ikka vist väga labane ja kompromiteeriv.
  /   04:21, 13. okt 2017
Miks vist, sa tead ju täpselt.
K
kui püütakse naist veel süüdistada,  /   12:58, 14. okt 2017
siis usun,et ilmub ka video.
H
HP  /   23:29, 12. okt 2017
See skandaal on kalli raha eest korraldatud,et kukutada Taavi,hävitada usaldus pere elus,kahjustada reformikate mainet.Valimiseelne skandaal on magus pala kellegi jaoks,et rahva tähelepanu millestki palju olulisemast kôrvale juhtida.Aga materdada meile ju väga meeldib.Lastest on kahju.
  /   23:26, 12. okt 2017
Iiveldama ajab see Taavi kividega surnuksloopimine,nagu oleks tegemist mõrvariga.Kui paljud inimesed peavad tööl taluma ülemuse poolt verbaalset ahistamist.ning kaevata pole kellelegi.(mina sealhulgas)
T
to 23.26  /   23:50, 12. okt 2017
sellepärast oledki nii viletsal töökohal ja ära minna ka ei saa, pead laskma end ahistada, et IoII oled. targem oleksid, saaksid aru, et kui naisi ahistab ja basseini lükkab ja käsi kleidi alla ajab kõrge ametnik ametireisil, siis on vähe teine lugu. aga no sa ei taju, mis teha. oled sama IoII kui timmer
Q
qwer  /   23:24, 12. okt 2017
Taavi kasvatab endale paksu nahka.
K
kõrbenud sabaga orav,  /   12:59, 14. okt 2017
näeb välja kui...Kes?
P
puudu  /   23:24, 12. okt 2017
on veel see, et Taavi peab püksid alla laskma ja kõik huvilised näevad, kas vigurivänt on vinnas või lontis. vot siis saavad kõik õndsaks
A
arvatavasti on ümberlõigatud,  /   13:01, 14. okt 2017
muidu poleks pukki upitatud,peab ju mingi seos olema,nende tegelaste upitamisega.
V
Vana  /   23:22, 12. okt 2017
Kogu see lugu on ikka tõeline jama. Tuletab meelde keskaegseid nõiaprotsesse või ikka rohkem staliniaegseid ametühingu ja parteikomitee "personaalküsimuste" lahendamisi. Siis oli mõningatel naistel kombeks oma mehe peale kaevata-näiteks, et palgapäeval näppis naabri Manjat ja mees võetigi täie tõsidusega seltsimeeste poolt ette, pandi seinalehte ja häbistati koosolekutel. Aga aja jooksul see veider komme hääbus.
J
jääge ometi vait, partei palgalised  /   23:31, 12. okt 2017
Krdi parteilased, kas teile mitte mingid reeglid ega normid ei kehti?!? Et kui oled parteis piisavalt kõrgel kohal, siis kohe võidki üskõik mida korda saata? EI VÕI!!! Ja teie valetamistest on rahval totaalselt kõrini!
V
Vaike Kask  /   23:20, 12. okt 2017
Ma pole kommentaare palju lugenud, aga ma mõtlen rohkem sellele,et see on nagu mingi needus, tahaks näha selle teise naise pilti ,kellega tantsis, see on midagi muud....siine ehk ei klapi midagi..see on... Siin on midagi valesti????
L
loe siis  /   01:34, 13. okt 2017
tuttu Vaike,tuttu.Hommik õhtust targem ja sa kainem,siis jagad matsu.Tegemist oli vägistamis katsega.Lihtne.
  /   04:25, 13. okt 2017
Ega siis kõik sinu moodi joodikud ole, kes siin kommenteerivad.
H
hale, mihkel, hale  /   23:04, 12. okt 2017
küsisid, vastust ei saanud, leppisid? miks? või sa ei märganud, et vastust ei saanud?
ja jutt käib nüüd siis musist ja liiga lähedal olemisest? aga et naine basseini lükati, kui nõus polnud? et telefon märjaks sai ja taavi uue ostis? et kohaepal sellest skandaal oli ja karistusi lausa määrati? see kõik on pisiasi, kas nii?
hale, lasid taavil mulli puhuda. luisa oli väga nõme taavi kõrvval muide, mees oleks ise enda eest seisnud. ainult valge kampsik oli taavil puudu.
  /   23:16, 12. okt 2017
Mõni päev tagasi, kui sõitsin rongiga Tallinasse, et minna kooli helistas mulle perearst ja teatas, "teie analüüsid olid positiivsed". Ma aimasin halba, et millised neist? Olen viimasel ajal end väga pahasti tundnud, sümptomeid ei hakka siin kirjeldama. Arst jätkas; "me kahtlustame, et teil on puukborrelioos".
Mina: Okei, kahtulstame või teame et on? Ilmselt ikka on. Mis ma edasi peaksin tegema?
Kirjutame teile välja antibiootikumid ja 10 päeva võtate neid. Hästi ja mida ma veel võiksin ise teha, et end kiiremini terveks ravida? Arst: "mitte midagi, võtke neid rohte ja oodake, ja kui teil enam käed ja jalad ei liigu, siis minge EMOsse" (nii ütleski)
No tnx, seal saab enamasti ainult sõimata.
Viimastel päevadel on küll olnud tunne, et lõpp on lähedal, kuid õnneks on olemas palju alternatiivesid asju, mida kahjuks apteegist ei saa, ega isegi ei osata seal soovitada, mis tegelikult väga efektiivselt aitavad.
Hoidke oma tervist, see on teie kõige kallim vara!!!
C
c  /   23:04, 12. okt 2017
Taavi, ära pane tina!!!!
Ta on ka inimene ja lasi nn püksirihma lõdvaks
.
....  /   23:04, 12. okt 2017
Rõivas ei saa tänasest ilma üldsuse teadmata enam potilegi. Kõik reformi tegelased on nüüd erilise vaatluse all.
P
Praegune   /   23:28, 12. okt 2017
on alles jäemäe tipp.
T
Taavi Koomik  /   23:03, 12. okt 2017
mine Comedy Clubi,kuid vaata tähelepanelikult kellega ja milleks...Arstina juba proovisid,reklaamis.
M
Mall   /   23:01, 12. okt 2017
Haiged inimesed, kes tunnevad niisugust huvi teiste inimeste suhete vastu. Ja jalle jaavad olulised asjad Eestis raakimata kuna on vaja Taaviga tegeleda. Talv on tulemas ja jalle on oodata 30 inimese hukkumist- vot selle arahoidmine peaks olema poletavam teema.
J
Ja jah  /   01:41, 13. okt 2017
kes see oli , kes sõitis lapse surnuks
A
Antsu vend  /   22:57, 12. okt 2017
Huvitav, miks minul, vaatajal, on piinlik. Neil kahel aga mitte? See kokutamine, mullimine, sõnade otsimine, keerutamine...nagu lastesse.
V
Vot  /   22:57, 12. okt 2017
Mine istu ise ja proovi mitte kokutad
  /   22:55, 12. okt 2017
Ùmmargune jutt,krampik pòlvesilitus
  /   23:07, 12. okt 2017
Ta püüab olla täpne ja üldsõnaline samal ajal, sest vale sõna võib kohtus otsustavaks saada.
  /   22:54, 12. okt 2017
luisal on taignarull hõlma all :DD
E
Edam  /   22:53, 12. okt 2017
Milline häma. Siiras inimene ei kokuta ja ei aja koguaeg ühte ja sama juttu. See mees puhub puhast mulli. Täiesti ebasiiras!
J
Jänku  /   22:51, 12. okt 2017
Tegi see Taavi mis ta tegi,aga skandaal tekitati poliitika pärast.Huvitav millise ameti -töökoha see õrnahingeline "Daam" küll pärast valimisi saab? Või pettus,et ei saanud nii kaugele nagu tema lootis.
J
jänesele  /   23:06, 12. okt 2017
ainult ise arvad, et tabasid naelapead. ei tabanud. ajasid mö-ga hoopis.
E
ei huvita  /   22:46, 12. okt 2017
Järjekordne massoonide hullutav ja lollitav shou,nii see saade kui ka loomulikult massoon Taavi "tegu" et jälle koos parteiga suure pauguga meediasse sisse murda ja rahva tähelepanu pälvida,andekas ja samas odav jama,homme juba unustatud.
A
argpüks  /   22:43, 12. okt 2017
ei julgenud üksi minna, hoiab seelikusabast kinni, või hoopis Luisa ei lase teda enam üksi kuskile, muidu keerab jälle midagi kokku
  /   22:47, 12. okt 2017
Nad mõlemad ehk see paarike on massoonid ja kõik on shou.
I
Imelik  /   23:32, 12. okt 2017
Luisa on pettunud, et sellist asja kirjutatakse, mitte et tema mees niimoodi käitus. Luisa, tee silmad lahti - keegi ei astu ametist tagasi, kuna mingi naine, kellega su mees tantsis, tundis ennast ebamugavalt. Peale sellist alatut vassimist, teeksin ahistatu asemel suu lahti, kui just... Taavi ei pannud teda rahaga vaikima.
V
väga õige  /   23:54, 12. okt 2017
luisal polnud valikut, talle oli ette öeldud, et tuleb heaks kiita taavi teod.
R
Rauno  /   22:40, 12. okt 2017
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
R
Raido  /   22:39, 12. okt 2017
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
K
kumb sa siis oled?  /   23:28, 12. okt 2017
.
R
Rauno-Raido  /   23:31, 12. okt 2017
:))aga jutt ju õige
M
miks  /   22:18, 12. okt 2017
miks naisele küsimusi ei esitata ja tema käitumist ei uurita
S
Sebija  /   22:47, 12. okt 2017
Avalikult? Sest et naine ei ole Riigikogu aseesimees. Pole avaliku huvi tegelane.
Kindlasti esitatakse talle ka küsimusi. Ja huvi on kogu aeg üleval, aga nii on.