4
fotot
Cara Delevingne (Lia Toby/WENN.com)

Edukat näitlejakarjääri teinud supermodell Cara Delevingne kirjutas eile sotsiaalmeedias, et temalgi on Harvey Weisteiniga vastikuid kogemusi.

Briti staar kirjutas, et tal oli olnud Weinsteini ja ühe režissööriga hotelli fuajees jutuajamine tulevase filmi asjus. Kui lavastaja lahkus, palus megaprodutsent, et Cara tema seltsi jääks.

„Nii kui me kahekesi jäime, hakkas ta praalima kõigi näitlejannadega, kellega ta maganud oli, ja kuidas ta oli nende karjäärile kaasa aidanud. Ta rääkis ka teisi kohatuid seksuaalse alatooniga asju. Siis kutsus ta mu oma tuppa."

Cara keeldus ja küsis Weinsteini assistendilt oma autot. „Ta ütles, et seda pole hotelli ees ja et seda ei tule veel mõnda aega, ja et peaksin Harvey tuppa minema."

Delevingne tundis enda sõnul abitust ja hirmu, kuid lootis, et oli olukorrast valesti aru saanud. Ta rahunes, kui leidis Weinsteini numbritoast ees teise naisterahva. Siis aga palunud produtsent neil suudelda. Et sellest pääseda, tõusis Cara püsti ning hakkas laulma, et olukord rohkem prooviesinemise moodi oleks.

 

When I first started to work as an actress, i was working on a film and I received a call from‎ Harvey Weinstein asking if I had slept with any of the women I was seen out with in the media. It was a very odd and uncomfortable call....i answered none of his questions and hurried off the phone but before I hung up, he said to me that If I was gay or decided to be with a woman especially in public that I'd never get the role of a straight woman or make it as an actress in Hollywood. A year or two later, I went to a meeting with him in the lobby of a hotel with a director about an upcoming film. The director left the meeting and Harvey asked me to stay and chat with him. As soon as we were alone he began to brag about all the actresses he had slept with and how he had made their careers and spoke about other inappropriate things of a sexual nature. He then invited me to his room. I quickly declined and asked his assistant if my car was outside. She said it wasn't and wouldn't be for a bit and I should go to his room. At that moment I felt very powerless and scared but didn't want to act that way hoping that I was wrong about the situation. When I arrived I was relieved to find another woman in his room and thought immediately I was safe. He asked us to kiss and she began some sort of advances upon his direction. I swiftly got up and asked him if he knew that I could sing. And I began to sing....i thought it would make the situation better....more professional....like an audition....i was so nervous. After singing I said again that I had to leave. He walked me to the door and stood in front of it and tried to kiss me on the lips. I stopped him and managed to get out of the room. I still got the part for the film and always thought that he gave it to me because of what happened. Since then I felt awful that I did the movie. I felt like I didn't deserve the part. I was so hesitant about speaking out....I didn't want to hurt his family. I felt guilty as if I did something wrong. I was also terrified that this sort of thing had happened to so many women I know but no one had said anything because of fear.

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

„Seejärel ütlesin uuesti, et pean lahkuma. Weinstein seisis ukse ette ja üritas mind huultele suudelda. Peatasin ta ja mul õnnestus toast välja saada."

„Sain siiski selle rolli ja mõtlesin ikka, et ta andis selle mulle selle pärast, mis tookord oli juhtunud. Põdesin väga, et selle filmi ära tegin. Tundsin, et ma ei väärinud seda rolli."

Cara ei julgenud enda sõnul juhtunust rääkida, sest ei tahtnud Weinsteini perele haiget teha. „Tundsin end süüdi, nagu oleksin midagi valesti teinud. Kartsin ka, et samamoodi on läinud paljude naistega, keda ma tean, aga keegi pole hirmu tõttu midagi öelnud."

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
denes.kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis