Erkkollastes värvides Simple Expressi busse alates 1. detsembrist enam Tallinnast Alatskivile sõitmas ei näe, sest Eesti Buss OÜ sulgeb liini.

„Mustveest saati sõitsin siia jumala üksi, Mustvees läks neli inimest maha ja buss jäi tühjaks,“ räägib kollastes kirjades Simple Expressi bussi juhtiv Aare Järvik.

Viis kuud bussijuhina töötanud Aare Järvik on selle aja sees ligi viisteist korda seda liini sõitnud ja on märganud, et väga harva on keegi Alatskivile minna tahtnud või siis sealt peale tulnud.

„Loomulikult paneb see kohalikke inimesi pettuma, et liin ära võetakse, aga tegelikult pole Alatskivi rahvas selle heaks midagi ka teinud, et see liin püsima jääks, nad ei kasuta ju seda,“ arutleb ta.

Refereeritud artili täisteksti loe Maalehest.

Jaga artiklit

8 kommentaari

P
paar aastat tagasi  /   14:43, 13. okt 2017
sõitsin selle bussiga tihti õhtuti töölt koju, ja bussijuht piletit ei andnud, sain hoopis 50 senti tagasi.Pileti hind oli 1.50.Seda bussijuhti pole küll rohkem roolis näinud, oli üks jutukas mees.
J
jaa!  /   19:03, 12. okt 2017
Pärisorjuse aegu olid inimesed paiksed ja veeti ainult posti ja mõni vaba inimene sai ka liikuda! Regionaalpoliitika on kuidagi peesse läinud ja sellega ei viitsita tegeleda- maksumaksja raha suunatakse Tallinnasse ja see areneb! Tallinn(EV) peaks hakkama hoopis raha tagasi suunama, aga mitte vastupidi sealt võttes! Logistikakeskus suunal euroopa poole peaks asuma Lõuna eestis, aga meie veame nodi kõige pealt põhja ja siis lõuna poole!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis