193
fotot
(Ave Tampere/Riigikogu pressiteenistus)

Riigikogu aseesimees Taavi Rõivas käis koos äridelegatsiooniga töövisiidil Malaisias ja Singapuris. Lisaks päevasele töisele programmile lahutas seltskond õhtuti meelt näiteks ka ühes hotelli katusebaaris, kus sündmused arenesid kiiresti ebasündsaks.

Rõivas viibis Singapuris ja Kuala Lumpuris töövisiidil koos esindusliku 34-liikmelise äridelegatsiooniga, kuhu kuulus 25 tehnoloogiaettevõtet, kuid esindatud oli ka toiduaine- ja kaitsetööstus. Visiidi peamine eesmärk on tihendada majanduslikku ja poliitilist koostööd Eesti ja Singapuri vahel ning avada eesti ettevõtetele uksi Kagu-Aasia turule.

Rõivas kohtus visiidi käigus Singapuri peaministri Lee Hsien Loongi, kommunikatsiooni- ja informatsiooniministri Janil Puthucheary, kaubandus- ja tööstusvaldkonna ministri Sim Anni ning parlamendi aseesimehe Charles Chongiga. Samuti pidas ta avaliku loengu Singapuri mainekas ülikoolis Lee Kuan Yew School of Public Policy ning oli üks peaesinejaid e-valitsemise ja digitaalse ühiskonna teemasid käsitleval konverentsil Innovation Labs World.

Kus reisiseltskond käis, mida tegi ja millised meeleolud saatsid seltskonda, vaata galeriist!

Jaga artiklit

103 kommentaari

M
minna nii kaugele  /   22:05, 14. okt 2017
ja kangutada eesti naist?
M
minge metsa...  /   22:44, 13. okt 2017
tegelt ikka mark maani, sellisel üritusel ... :(
No tõesti, poisike!! HÄBI!!

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis