Ave TampereFoto: Andres Putting / Ekspress Meedia
Mariann Prooses 12. oktoober 2017 12:08
Tänases Eesti Päevalehes ilmus lugu, kus paljastati Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) ametliku delegatsiooni liikmete ebaväärikas käitumine Malaisias korraldatud peol. Peol viibis ka reformierakondlasest ekspeaminister, nüüdne riigikogu aseesimees Taavi Rõivas.

Kõige rõlgem vahejuhtum peol oli seotud ühe delegatsiooni meesliikmega, kes ühte peol viibinud naist seksuaalselt ahistas.

Taavi Rõivase nõunik Ave Tampere jäi esilagu hätta, vastates Publiku küsimusele, kas naist ahistanud mees võis olla riigikogu aseesimees Taavi Rõivas, kuid andis veidi hiljem Õhtulehele ametliku kommentaari. 

„Me ei lähe kaasa spekulatsioonidega, kes inimestest olid selle juhtumiga seotud. Austame seda kokkulepet ning Taavi Rõivas vabandas kogu delegatsiooni nimel nende ees, keda Kuala Lumpuris toimunud sündmused kuidagi pahandada võisid.“

Samal teemal

Kommentaarid  (133)

Mileina,Harjumaalt 20. oktoober 2017 14:26
Ja mida see äraostetav nõunik siis ikka rääkida saaks,kas tõtt??Nu tule taevas appi,siis poleks tal enam tööd,ikka sõnad suhu pandud ja vale.Kui Rõivas oleks ikka puhas poiss,siis piisab vaid ka tema ütlustest,ausa hõlma ei karga keegi,on hea vanasõna!!Kahju nii Taavist,Luisast,alles abiellusid terve Eesti ees ja vandusid truudust aga sähh sulle,ära vannu ja luba,kui kukk hommikul kireb-on unustatud ka kõik lubadused ja vanded!!Üks elu rikutud,õhku jäävad kahtlused ja kõhklused,kas minna edasi või võtta aeg taas maha.
vanaema maalt 14. oktoober 2017 18:35
Eelmise riigikorra ajal käisid paljud inimesed Narva -Jõesuu sanatooriumis oma tervist turgutamas ja et sellest kasu ka oleks, tuli seal käia ikka 4-5 aastal. Kui uus vahetus sisse tuli, siis oli alati saalis esimene koosolemine, kus peaarst tegi selgeks kodukorra reeglid. Ja igal aastal kõige viimane lause sealt olemiselt oli: EGA TÄKK EI KARGA KUI MÄRA EI OTSI. Taavi Rõivas saab vastu päid - jalgu iga kandi pealt, aga kus see inglike siis on, miks temast ei ole sõnagi. Ega siis Taavi üksinda ei tantsinud...Muideks, ma ei tunne Taavit ja ei ole ka tema sugulane.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS