3
fotot
Laura (PPA)

Politsei ja lapse lähedased paluvad abi 10-aastase Laura leidmisel. Teda nähti viimati eile kella 10 paiku Tallinna sadamapiirkonnas.

Politseinikud tegid kindlaks, et tütarlaps liikus kella 10 ajal Tallinnas D-terminalist Jõe tänava suunas. Laural on küll telefon kaasas, kuid see on välja lülitatud. Öösel otsiti last mitmetest paikadest ning info anti edasi ka turvapatrullidele, kuid tüdrukut pole veel leitud.

„Politseile on laekunud mitu vihjet ning neid kõiki kontrollitakse. Lisaks veendume, et ta ei ole läinud mõne reisilaeva pardale. Politseinikud on otsinud Laurat raamatukogudest ning suhelnud hobusetallidega, kuna talle meeldivad hobused. Kõikidele patrullidel on Laura kirjeldus edasi antud ning nad aitavad tüdrukut leida.“

Laural oli seljas tumesinine jope, sinised sukapüksid, tumesinine kooliseelik ja seljas värviliste ruutudega suur koolikott.

(Kuvatõmmis/Turvakaamera salvestis)

Palume kõigil, kes märkavad kirjeldusele ja fotodele vastavat tüdrukut, anda palun sellest teada hädaabinumbril 112 või infotelefonil 612 3000.

(SA Kadunud)

Jaga artiklit

53 kommentaari

A
Arvamus   /   10:11, 13. okt 2017
et ei ela ta syda Tallinnas, vaid Tallinna ymbruses, osus täppi. Nyyd teatakse, et elab Nömmel. Keegi kutsus kohtingule. Hyppas bussi ja söitiski Tallinna keskusesse. Koolist tegi poppi. Kas oli klassis tulemas mingi raske kontrolltöö, et poppi viskas. Muide, tänapäeval on koolilastel suured kotid. Tänaval märgates, imestav on, et umbes esimese klassi opilasel on seljas väga suur koolikott, peaaegu suurem kui ta ise. Kysimus, kelle juures ta oli kaks ööd? Ja vöib olla ta ei ise teagi, et teda taga otsitakse. Tänavatel on suured reklaamid, kas vöiks panna sinna keerlema Tema foto ja teade, et tulgu koju, ema ootab.! Igalepoole tänavatele, kus on tv ja reklaam, söögikohtadesse jne. Tydruk peab kuulma, et teda tagaotsitakse.
M
Marta  /   06:13, 13. okt 2017
Noored teevad endast nii palju pilte. Aga artiklis on ainult üks kehva kvaliteediga näopilt, täpselt nagu ei tahetakski leida...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis