(Alar Truu)

Õhtuleht: Kuna mitmed ühiskonnagrupid on riigipea viimastest sõnavõttudest end solvatuna tundnud, siis milliseid eesmärke on president silmas pidanud, kui on ette võtnud käsitööliste ja nõukaajal kasvanute paikapanemise? Mida vastate Ene Ergma avalikule kirjale?

Taavi Linnamäe, vabariigi presidendi avalike suhete nõunik: Ma tänan selle lahke pakkumise eest. Loodan siiski, et kõik, kes lugesid mõlemal teie viidatud juhul ka teksti, mitte ainult ühte lausekatket, said aru ka sellest, mis kirjas oli.  Kui teie siiras soov on asjas selgust tuua, siis ma usun, et vastavate mõtete (mitte vaid üksiku lausekatke) tervenisti äratrükkimine aitab kõige paremini veelkord neid mõtteid selgitada.

Loe endise riigikogu esimehe Ene Ergma avalikku kirja president Kersti Kaljulaidile SIIT.

Jaga artiklit

141 kommentaari

K
Kas  /   23:16, 13. okt 2017
president ei ole midagi õppinud ilvese (koos prouaga) käitumisest,kes sõimas, meie eestimaa rahvast ja selle eest rahvas teda vihkaski. õppida teiste vigadest pole häbiasi,aga me ei luba,et meid vihatakse,me pole seda ärateeninud. President olla on hää,aga käituma peab presidendina,et mitte häbistada ,vihata meie inimesi, meie kodumaad. Meid eestlasi on isegi vähe järelejäänud,siis hoidkem kokku,hooligem üksteisest !!!
K
KULLA NÕUNIK  /   19:31, 12. okt 2017
Ole täits mees ja tee presidendile selgeks, et ta ei pea pidevalt oma arvamusi kõige ja kõigi kohta avaldama, pidagu pausi ja enne kui kavatseb hakata oma rahvast kritiseerima, lahterdama või eraldama - enne pidagu nõu oma nõunikuga, lihtsa raamatupidamise taktikat kasutades lendavad asjad uperkuuti ja segadusi tuleb nagu tänavu vihma.

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis