Varnja, Kolkja ja Kasepää külades jäi üksi elava pensionäri toetus eelmisel nädalal saamata ligi 20 inimesel. Poolikult uuendatud rahvastikuregistrisse olid ühele aadressile elama sattunud samal tänaval elavad inimesed.

Peipsiääre valla külades muudeti paari aasta eest maa-ameti soovil kinnistute aadresse, aga vanadel elanikel jäi elukoht valla poolt registris uuendamata.

Peipsiääre valla sotsiaaltöötaja Olga Solovjova selgitas, et mingil põhjusel jäi vallal osade tänavate kohta teavitus saamata ja registris aadresse ei muudetud. Kui muudatused tehtud ning sellest on ka sotsiaalkindlustusametit teavitatud, saavad eakad oma 115 eurot siiski kätte.

Refereeritud artikli täisteksti loe Maalehest.

Jaga artiklit

41 kommentaari

K
kolmandas kastis  /   23:38, 11. okt 2017
Võiks neid ka kokku lugeda,kes varjavad ennast pikki aastaid ei tööta ega õpi,elavad teiste kulul,paadi all või tänaval varastades.Seda teevad nad elu aeg ja ootavad veel rahva pensioni Selliseid võiks rahu huvides kokku korjata üksikule saarele saata.Siis oleks selgem pilt ,miks kodu tuleb turvata.
H
huvitav teada  /   18:38, 11. okt 2017
Aga millal ametnikud riigi kahjuks eksivad.Kõik tuleb üle kontrollida,kui tekib kahtlus, ,eksimusi tehakse ka pensionide paberitega loomulikult inimese kahjuks.Sahkerdatakse tuttavatele ....

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis