5 kommentaari

S
Spetsialist-analüütik  /   09:29, 30. okt 2017
Kv äriakad on paanikas ja see on väga hea. On täiesti ebanormaalne, et Tallinna korterite hinnad on nii jaburalt kõrged. Maapiirkondades ei hakka aga erasektor kunagi üürimajasid ehitama.
P
Palol õigus  /   17:56, 22. okt 2017
Palol on õigus, sest riiklikud üürimajad peavad olema ja neid peab veel rohkem juurde tulema, sest nii on igas õigusriigis, sest meie noored ei suuda omada sellist kapitali, et osta pangalaenuga endale elamispinda ja üürimajadest saab tulu riik, kaob toetus niigi üle ääre läinud kinnisvarahaidele, riik ei pea neid toetama, ja ei saa lasta laguneda nt Kohtla-Järve linnal, kus on tohutult vabu kortereid ja riik saab need tagasi osta ja remontida, uuendada ja kohendada üürimajadeks, kus need abivajajad edasi saavad elada normaalse inimese kombel, sest erakorterite remondisüsteem meil kahjuks puudub, riik saab osta elanikelt kuhu tahes või kust vallast tahes kortereid ja kohaldada neid kasvõi vanurite hoolduseks või vanurite kodudeks, kus inimesel on vanas eas privaatne pind, kus käib hooldaja ja ta saab oma vanaduspõlve inimväärselt veeta, nii on igas riigis, soomes, saksamaal jne, Ka noortel üliõpilastel peab esmajärjekorras olema õigus sellisele korterile. Tänud Palole.
I
imho  /   21:11, 22. okt 2017
Tegelikult puudub Kohtla-Järve linnal igasugune logistiline mõte ja ajalooline põhjus. Lihtsalt mingi riiklikult paika pandud asulakoht. Inimesed tuleks sealt mujale asustada, loomulikult sinna, kus on tööd.
  /   12:16, 15. okt 2017
Meenutame ka omandireformi, mis näitas ilmekalt, et omandireformi valdkonnas Eestis, on Eesti ise Nõukogude Liidu õigusjärglane.
http://www.kesknadal.ee/est/uudised?id=20174
P
punasots  /   14:19, 11. okt 2017
Palo tuleb lihtsalt turgu solkima?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis