Kolleeg Dannar Leitmaa kirjutas Õhtulehe veebis sellest, et tänavused valimiskampaaniad on totrad, aga eelmised olid veelgi jubedamad. Ja tõepoolest, paljad rinnad, mis tegelikult ei olnudki paljad, vaid kõigest Valdo Randpere valimisreklaam. Või nukuteatri endine juht Meelis Pai, kes lavastas ühes vaatuses hiiglasliku (nii hinnalt kui ka suuruselt) penoplastist Ülemiste vanakesega etenduse Savisaare kiituseks. See oli kampaaniapärlite jäämäe tipp.

Aga mis on tänavu? Vähemalt pealinnas oleks nagu kaks erakonda: Keskerakond ja siis kõik need, kes keskile vastu punnivad. Kõigil teistel on omad väiksed lubadused, aga põhiaur läheb sellele, et kaotada tuleb linnapood ja kinni peab minema Tallinna Televisioon. Vähe jääb puudu, et rohelist värvi liinibussidki ära keelata.

Mitte et ma jaburust taga igatseks, aga kuidagi igav on. Nagu ei olekski valimised käimas ja hääled olulised.

Noh, paar päeva aega ka, ehk jõuavad veel.

Jaga artiklit

10 kommentaari

I
igatahes  /   12:47, 11. okt 2017
seda reklaami tuleb raadiost ja telekast nii palju, et tekib küsimus, kas seda keegi üldse kuulab, õnneks saab hääle maha keerata, niiet rääkigu aga oma rõõmuks ja kulutagu raha, ainult et kelle raha, mida paistab olema lõpmatult palju.
N
näha on  /   12:42, 11. okt 2017
refid on valgusaastate kaugusel tegelikust elust.Tõesti redel kuule või tunnel Helsingisse, aga min palk on ikka elamiskõlbmatu, huviringid ainult rikaste lastele, rikas saab rikkamaks, vaene jääb vaesemaks.Ja ei ühtegi sõna , kuidas lihtinimene ära elab.Teeme jah tunneli, siis saab viimanegi tööjõuline inimene kiiresti siit minema putkata.
Nüüd siis viie rikkama riigi asemel 10 rikkama pealinna hulka.
Andke tuld või tehke ära, aga tehke.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis