Villu Reiljan (Robin Roots)

Harju maakohus arutab kolmapäeval ekspoliitik Villu Reiljani altkäemaksu vahendamise kriminaalasjas riigiprokuratuuriga sõlmitud karistuskokkulepet.

Augustis eraldas maakohus Reiljani materjalid Keskerakonna eksjuhi Edgar Savisaare, poliitikute ja ettevõtjate kriminaalasjast kokkuleppemenetluseks, edastab ERRi uudisportaal.

Kui kohus Reiljani ja riigiprokuratuuri karistusleppe kinnitab, siis pääseb Reiljan „Aktuaalsele kaamerale“ teadaolevalt reaalsest vanglakaristusest.

„Ma võin seda kinnitada, et loomulikult ei ole kokkulepe sõlmitud sellel eesmärgil, et karistada isikut rangeima karistusega,“ on juhtiv riigiprokurör Steven-Hristo Evestus öelnud.

Juhtiva riigiprokuröri Steven-Hristo Evestuse sõnul on Edgar Savisaare, Villu Reiljani ja Vello Kunmani altkäemaksu süüdistuse juures tuvastatud, et Vello Kunmani tütrele kuuluval kinnistul Sihi tänaval toimuv ehitustegevus ei vastanud varasemalt Tallinna linnaplaneerimise ameti poolt kinnitatud ehitusprojektile.

Jaga artiklit

8 kommentaari

U
Uskumatu.  /   09:36, 11. okt 2017
Ausal inimesel on raske mõista ,mida need inimesed mõtlevad.Oled saanud ametikohale,kus peaks tegutsema riigi ja rahva huvides ja tuleb välja,et ainult oma taskute täitmine ongi nende meeste eesmärk. Arusaamatu,et niisugused veel kandideerivad,et uuesti võimule pääseda.Ülim ülbus ja rahvale näkku sülitamine-mõtlen Savisaart.Mina ka siiamaani ei uskunud,et see asi nii hull on,aga tuleb välja,et on ikka küll.Ja arvan ka,et nende andmete valguses,oleks Keskerakond pidanud Savisaare erakonnast välja arvama.Ega see,et kunagi olid keegi,ei anna õigust edasi tegutseda,kui oled aususe kaotanud.Või kas seda üldse on siis olnudki?See on ime,et meie väike riik nende varaste käes üldse vastu peab!?Neile tuleks määrata miljonitesse ulatuvad trahvid,et riik oma raha tagasi saaks.Masendav elu ja aeg.
R
Rasvatihane paisub edasi  /   12:28, 10. okt 2017
Kehakaal vist yle 189 kg , juba ?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis