(PantherMedia / Scanpix)

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema tänane päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Sinu püüdlused põrkuvad justkui vastu kiviseina, väsid ja heitud kiiresti. Pärastlõunane aeg on hea nii mõttetöö tegemiseks kui ka karjäärialasteks läbirääkimisteks ja muudatusteks.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Asjaliku töö tegemise päev. Pigem tegutse üksinda. Teistega on keeruline samale lainepikkusele saada, nende liigne kriitilisus kahandab tunduvalt su tegutsemislusti.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

On häireid info liikumises. Võimalik, et sa ei saa õigel ajal tööks vajalikku teavet, mistõttu teed midagi valesti ja pead pärast kõik uuesti ümber tegema.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Varahommikul tunned end löögijõulisena, ent ennelõunal üritab keegi tõsiselt su tiibu kärpida. Võtab natuke aega, enne kui taas ree peale saad, õhtul õnnestuvad asjad kui õlitatult.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Üks on see, mida sa teha tahaksid. Hoopis teine aga see, mida tegema pead. Mida kiiremini tüütute toimetustega ühele poole saad, seda rutem saad meeldivate asjade kallale asuda.

Neitsi
23. august – 22. september

Sind võib haarata ebakindlus, hullemal juhul isegi enesehaletsus. Ehk oled tõesti mingi vea teinud, kipud selle pärast liigselt põdema ja ennast süüdistama.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Kui ärkad kallima kaisus, võivad varased hommikutunnid tuua sensuaalse ja seksuaalse elamuse, mille mõju lummuses uneled pool päeva. Nii on elu ilus!

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Kui lased mõtteil minevikku libiseda, siis tuju langeb. Leiad meenutamiseks midagi, mis teen haiget. Ehk oled kunagi teinud mingi vea, mida ei saa enam parandada.

Ambur
22. november – 21. detsember

Mõttetöö ja asjaajamine sujub kenasti. Ennelõunal hoidu aga raha- ja äriasjade ajamisest. Siis võivad tekkida tagasilöögid, pärast mida on juba raskem end uuesti kokku võtta.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Tee tööd, keskendu sellele. Ära lase oma mõtteid ekslema! Pole vaja oma peas kedrata ühiskondlike probleemide temaatikat – see võib sind närvi ajada.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Armastuse teema on sulle kõige tähtsam, suhted kallimaga on üsna segased. Eriti juhul, kui sa talle asu ei anna ja aina igasugu probleemidest rääkima kipud.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Hea aeg pooleliolevate toimetuste lõpuleviimiseks. Päris uut projekti poleks aga mõistlik isegi mitte üritada tööpäeva jooksul käima lükata.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaalud! Algaval uuel aastaringil jätkub sul ilmselt nii püsivust kui ka süsteemsust. Ära kiirusta, ära lase end häirida sellel, kui teised töötavad tempokamas rütmis. Teadmised, mida nüüd omandad, jäävad kauaks meelde ja toovad kasu terve elu vältel. Rahaasjus võib mõnikord lihtsalt vedada, kasuta soodsad hetked kiirelt ära.

Jaga artiklit

2 kommentaari

T
Tahaks nutta  /   07:15, 13. okt 2017
Nuuks nuuks
S
Saaremaa sünged saladused   /   07:12, 13. okt 2017
Reede 13 on sobiv päev basseiniorgiateks...

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis