(PantherMedia / Scanpix)

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema tänane päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Selmet tööl oma oponentidega väsimatult vaielda, keskendu parem enese harimisele. Vali põnev täienduskoolitus ja naudi seda, et saad targemaks.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Suhted toimivad suurepäraselt, olgu siis tegemist äripartnerite või kallimaga. Kirg võib ootamatus olukorras mõistuse röövida. Väldi juhuslike seksuaalsuhete tekkimist.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Mõtle sellele, kuidas oma töökeskkonda paremaks muuta või tööd ladusamalt korraldada. Kui sul on selles osas häid ideid, võiksid kolleegide ja ülemustega rääkida.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Soodne hetk teha kodus ümberkorraldusi. Ehk tõstad ka mööblit ümber, võib-olla tasub mingi mööbliese välja visata. Hoidu vaidlemisest nii noorema kui vanema põlvkonna sugulastega.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Ettevaatust juhul, kui pead täna teel olema. Reisimine toob kaasa ootamatusi. Ehkki sind köidab põnevus ja uudsus, pead suutma riske hinnata.

Neitsi
23. august – 22. september

Annab välja mõelda, kuidas saaks veel efektiivsemalt tööd teha. Ära seejuures lase end kõigutada igasugu eelarvamustest, millega kolleegid sind kostitavad.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Kodused ei pruugi sinuga ühel nõul olla – sinu mõtted on nende jaoks ehk liiga kõrgelennulised. Küll aga tasub oma ideid jagada kallimaga. Tema oskab sind hinnata.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Hea aeg koos lastega tegutsemiseks ja mõtete jagamiseks. Samas ole lastele taskuraha andes mõõdukas. Sa ei pruugi kursis ollagi, millele nad seda salamahti kulutada võivad.

Ambur
22. november – 21. detsember

Töises õhkkonnas võib tekkida vastuolusid. Raskem on suhelda vastassoost inimestega. Eriti keeruline tuleb päev aga juhul, kui armastad inimest, kellega samas kohas töötad.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Rahaasjus ole täna aga ülimalt ettevaatlik. Keegi tuttavaist võib raha laenuks nuruda. Seda välja andes arvesta, et laen võib jääda tagasi maksmata.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Tahad kodus midagi muuta ja võtad selle hoogsalt ette. Hiljem võib aga pereliikmetega pahandust tulla, kui selgub, et oled ära visanud midagi nende jaoks vajalikku.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Parimad mõtted tulevad sõpradega vesteldes. Ehk õnnestub sul tänu sellele lahendada probleem, mis on ammu koormaks olnud, murekoht tuleb lahendada uudsel viisil.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaalud! Algaval aastal jagub energiat ja teotahtelisust. Sa oled taiplik ja valmis oma teadmisi mitmes vallas rakendama. Tegutse mõõdukas tempos, liigne kiirustamine toob tagasilööke. Väga olulist rolli mängivad sõbrad ja mõttekaaslased. Nendega koos liigud lähemale pikaajalistele eesmärkidele ning oma eluülesande täitmisele.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis