(PantherMedia / Scanpix)

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema tänane päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Saad hästi läbi nii vanemate kui ka lastega. Sind meelitavad harrastused, mis pakuvad närvikõdi – kui sõita, siis hästi kiiresti, kui ronida, siis väga kõrgele.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Tasub vara ärgata. Õhtune aeg enam tehingute tegemist ei soosi, siis on õhus liiga palju ärevust. Mida suuremad on panused, seda kergemini närvi lähed.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Võiksid aega võtta raamatute lugemiseks või millegi õppimiseks. Sind võivad köita keerukad akadeemilised teemad. Ka võõrkeeleõpe sujub, ent pole parim aeg reisi alustamiseks.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Päeva esimene pool pakub mõtteid, kuidas oma kodu mugavamaks muuta. Õhtul hoia lähedastega suheldes emotsioonid vaka all. Ära hakka nendega probleeme lahkama.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Sa ei pea hommikupoolikul eriti palju pingutama. Õhtul aga võivad suhted keerukaks kiskuda. Kipud olema taktitundetu ja oma tahtmist teistele jõuga peale suruma.

Neitsi
23. august – 22. september

Ole ettevaatlik liikluses ja terariistadega ümber käies. Väldi liigset füüsilist pingutust – sul on raske oma võimete piiri tajuda, mistõttu suureneb vigastuste oht.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Sind köidab salapära ja müstika ning sulle pakuvad suurt huvi elu, surma ja taassünni teemad. Arvesta sellega, et nende teemadega süvitsi tegelemisel on ka negatiivseid külgi.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Hommikul saad õigete inimestega nõu pidada. Mida tund edasi, seda rohkem pead kontrollima oma teravat keelt. Mõtlematult rääkides võid kellelegi oma sõnadega haiget teha.

Ambur
22. november – 21. detsember

Aeg võib sind kokku viia kõrgel positsioonil olevate isikutega. Küllap on sul teadmisi, mis võiks neile muljet avaldada. Ära siis liiga tagasihoidlikuks jää!

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Energiat on palju, aga sul on raskusi selle õigesse kanalisse suunamisega. Emotsioonid on tugevad. Kaitsed oma seisukohti iga hinna eest ka pisiasjus.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Mineviku probleemid võivad taas meelde tulla ja tuju rikkuda. Näiteks meenutad tülisid, mis on kunagi lahendamata jäänud ning tunned seetõttu nii valu kui ka allasurutud viha.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Ennelõunal oled toimekas, kibeled tegelema äriasjade planeerimisega. Kui kavatsed õhtu sõpradega veeta, võib see päris tormiliseks kujuneda. Ärge riskantseid seiklusi ette võtke!

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaalud! Algaval aastal pead pea selge hoidma ja vältima tormakust. Sihile viib vaid järjekindel töö. Hetkedel, mil tegevus on takistatud või sul pole vajalikku infot, võta lihtsalt tempo maha ning kogu jõudu uuteks katsumusteks. Rahalist seisu õnnestub ilmselt omajagu parandada, aga õnn ei kuku niisama sülle – see tuleb välja teenida.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis