2
fotot
Katrin Karisma riigikogus (TAIRO LUTTER)

"Mina ei taha enam poliitikasse minna," rääkis endine poliitik ja näitleja Katrin Karisma nädal enne järgmisi valimisi ETV saates "Hommik Anuga". "Minu jaoks on see hirmus suur vastutus. Ma enam ei julge vastutada terve Eesti eest, ja enam ei taha."

"Ma tunnistan, et ma ei saanud hakkama," ütles Karisma oma poliitikukarjääri kohta ning lisas, et pole pettunud. "Ma usun, et minu asemel on seal paremad inimesed."

"Minu jaoks oli tähtis, et linnateater saaks korralikult valmis ehitatud. Ma mõtlesin, et ma lähen, olen ja võitlen... aga ei saanud. Kuidagi nagu kaotasin ennast ära," meenutas näitlejanna.

"Mäletan seda, et kui riigikogusse läksin, siis Igor Gräzin ütles: "Tere tulemast põlatud poliitikute hulka," ütleb Karisma naerdes.

Karisma sõnul on poliitikas läbilöömiseks vaja hoomata kogu süsteeme, poliitilisi peensusi ja keerdkäike. Seda ka ausa poliitika puhul. 

"Inimesed peavad olema targad, väga suure hingeharidusega ja riigimeheliku mõtlemisega," loetleb Karisma omadusi, mis peaks ühel tõelisel poliitikul olema. 

Millise elamuse sai Karisma Inglismaalt ja mida rääkis edasiste plaanide kohta, vaata videost!

Jaga artiklit

43 kommentaari

O
oktoober  /   05:38, 10. okt 2017
Mis see Karismaa ka'is siis riigikogus laulmas w ??? ja esines nagu" pipi piksukk" ??? Nyyd on oma ehitatud majas ja koik on ilgelt ilus :o) Paljud EESTIS siis maju ehitavad iga teine, ikka head palgad teil Eestis. Jaan vaga kahtlema Karismaa yldse aru saigi...mis see riigikogu uldse on !
T
Taevane arm.  /   16:47, 9. okt 2017
Ei teadnudki,et sähendsed vastutavad Eesti eest.Sellepärast me siis seal olemegi,kus oleme ja edasi ei saa,

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis