Maily Mau (Martin Ahven)

Meid kõiki haaravad aeg-ajalt halvad mõtted, tabavad seletamatud viha- ja raevuhood ning sagedasti ütleme neil hetkedel sõnu teiste inimeste suunas, mida tagant järele tarkusega oleks võinud ütlemata jätta. Just nõnda nagu sel nädalal kritiseeris julge väljaütlemisega Hannes Võrno presidendi seenelkäigu riietust, sai poliitik tänutäheks vaid avalikkuse pahakspanu ning halva pleki oma nimele. 

Ehk astus Võrno aga too päev vasaku jalaga voodist välja ja otsustas võtta esimese ettejuhtuva, kelle peal oma pinged välja elada. Selle loo valguses meenub psühholoogi soovitus sellistel päevadel endast kogu raev ja viha välja lasta, sest negatiivseid emotsioone ei tohi endasse koguda. 

Ent psühholoogil oli varuks kaval nipp: kirjuta kõik oma negatiivsed tunded paberile, kõik, mis vähegi sind häirib ning kui oled kirja valmis saanud, ära seda kunagi ära saada. Salvesta endale see arvutisse või pane märkmiku vahele ja paari päeva pärast tänad sa ennast, et selle kirja saatmata jätsid.

Jaga artiklit

8 kommentaari

  /   23:17, 8. okt 2017
Naine ei pea feminiseeruma, ehk teisiti üteldes naisestuma- see tähendab tõestama, et ta on naine. Feminism ei ole naiste teema. Feminism on naisestunud meeste(välimus) teema, bioloogiliselt eesnäärmega naisestunud meeste teema, samasooliste teema.
Noor naisterahvas, vabandan siiralt, kui olen ainult välimuse alusel praegusel mõttekonstruktsiooni ajastul Teid naisterahvaks nimetanud, ja Teie ise ennast LGBT+ks peate, mehed vajavad kaitset, just
mehed, mitte feministid.
Vaatasin AK-s gümnaasiumis õppiva noore inimese(ei tea, kuidas teda nimetada teda solvamata praegusel mõttekonstruktsioonist tuleneval sooidentiteedi ajastul), kes presidenti tema maakondlikul külaskäigul saatis, tutvustust ja ikka väga riivas silma, et poisse pole gümnaasiumis näha. Nad on nagu statistid filmivõtetel. Postimees (1886-1944), nr. 168, 27 juuni 1939, Statistid filmis reaalelu kujutamas.
T
to halvakspanu  /   11:19, 8. okt 2017
Kindlasti ta ei ole seda.Kuid see on hea näide EL diktaadist ja ühesuguse mõtlemise vajadusest "euroopalike väärtuste" kontekstis

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis