Eesti uudised

Kaunite kunstide kool saab naabriks riigigümnaasiumi

EURORAHA PÄÄSTAB: kolme aasta pärast on Tallinna muusika- ja balletikoolil uus maja (12)

LISA KOMMENTAAR

MUBA 7. oktoober 2017 09:54
Kunagine 6. oktoober 2017 15:09
Vanasti oli hea trenn Tallinna Balletikooli mööda Toompea nõlva jooksuga kooliminek ...
Aga ? 6. oktoober 2017 13:29
Väga tahaks teda, mis on saanud sellest hõlmikpuust, mille kaitsjate tõttu aastakümneid tagasi suur kultuuriasutus Tallinna südalinna ehitamata jäi? Kui kasvab edasi on tore ja kas ainult selle tulemusena et areng blokeeriti? Või on kuivanud ja vahet pole mis toimus.
6. oktoober 2017 13:11
Kust ometi tulevad need vingujad? Hirmus on Õhtulehe kommentaare lugeda, kust iganes otsitakse mingi vandenõu või muu pori välja, mitte ainsatki päikesekiirt ei ole nende inimeste elus.
yll 6. oktoober 2017 13:23
Nuhh 6. oktoober 2017 13:07
Oo, milline imeline karp!
yll 6. oktoober 2017 11:52
selline kommunismi koldeke ujulate ja konjakisaalidega.ainult et see kõik ehitatakse siiski meie oma rahadega.seda võiks nimetada nii et teatud grupp inimesi saavad eurorahadest palka sest meilt korjatakse ilmatu hulk raha kõikugu sihtotstarbeliste maksude näol mida aga ei kasutata sihtotstarbeliselt.maksude korjamine ja riigivara müümine ei saa olla lihtsalt kellegite palgaks.
nägija 6. oktoober 2017 11:46
Propaganda huugab täistuuridel. Euroraha ei päästa midagi, euroraha lapib meie enda valitsuse saamatust. Saaksime kõik ehitatud ja rohkemgi veel, kui maksurahaga arukalt majandataks.
Euroliidu puhul pole üldse kindel, kas me omadega plussis oleme- meenutame, et euroliidu avapauk oli absurdne ja räige suhkrutrahv. Neid trahve on omajagu kogunenud, pluss kohustuslikud omaosalused jms. Euroabi on suur mull ja silmamoondus.
salliv tolerast 6. oktoober 2017 16:11
Saamatud on tegelikult just need eestlased, kelle valikute pärast on Eestil selline valitsus nagu see praegu on. Palju nutikaid inimesi on Eestist lahkunud ja on see on selline kahjum, mis maksab valusalt kätte.
Jätkuvalt hoitakse palgad arusaamatult ülimadalal tasemel, kuigi kaup maksab sama palju nagu Soomes. Nii mõnigi tegelinski ei saa sellest aru, ega hakka vist kunagi aru saama.
Madalate palkadega hoitakse jällegi laevafirmad suures töös, sest muidu ei teeniks laevafirmad nii palju nagu nad täna saavad. Eestlane on igatepidi lõksus enda eluga. Käid Soomes tööl, saad seal palka ja pead osa sellest palgast laevapiletite peale kus soomlane saab sama palka, aga "kohustuslikku" laevapiletit ei lihtsalt ole. Soomlane saab allesjäänud laevapiletiraha kulutada niisama elamise peale.
EL 6. oktoober 2017 11:34
taob k6ik eesti ehitused ja muud kulud pea sada prossa kinni,kas ise ka raha kuhugi panete,vähemalt sinna yhiskassasse annate lusikaga,raha sealt saate ämbriga

salliv tolerast 6. oktoober 2017 11:32
Euroraaha päästab rumalaid eestlasi, sest nad ei oska enda rahaga optimaalselt ringi käia, eks nii? Eesti on kulutanud täiesti tarbetute asjade peale raha, selleks on vaja nüüd nn EURORAHA. Järjekordne propaganda.
salliv tolerast 6. oktoober 2017 11:30
Kui maja on kallis 41 miljonit eurot, siis mis asi on prügikasti läinud Estonian Air 40 milj eurot?
Ma näen, et nende kahe näitel on see maja veel kallim 81 milj eurot, sest Estonian Air kahjum saanuks õige juhtimisega olla olematu ja võib-olla isegi plussis.