Kinnisvara uudised
city24 pilt (city24)

Tallinna linnavalitsus kehtestas Varraku tänav 14 krundi ja lähiala detailplaneeringu, mis annab võimaluse rajada Tondiraba jäähalli kõrvale 50 meetri pikkuste radadega ujula.

 

"Selle planeeringu järgi on võimalik ehitada jäähalli kõrvale täismõõtmetes, kümne 50-meetrise rajaga ujula," ütles Tallinna tegevlinnapea Taavi Aas. "Tegemist on olümpiamõõtmetes ujulaga, mille juures on ka 25-meetrine nelja rajaga soojendusbassein."

Aas lisas, et ujumisringkonnad on treeningtingimuste parandamise osas muret väljendanud ja parajasti ringkirja koostamas aga Tallinna linn saab nende muredele vastu tulla. "Oluline on seegi, et antud ujulat saavad kasutada ka tavalised lasnamäelased, mitte üksnes tippsportlased," märkis Aas.

Lisaks ujulale on plaanis alale rajada spordirajatisi teenindav hotell ja klubihoone.

 

Aas märkis, et detailplaneeringu kehtestamine võimaldab käivitada hankemenetluse projekteerija ja ehitaja leidmiseks. "Ehitaja loodame leida hoonestusõiguse seadmise konkursi korras," ütles Aas. "Sel moel on avaliku ja erasektori koostöös kas juba valminud või ehitamisel juba õige mitu avaliku funktsiooniga hoonet."

Allikas: BNS

Foto: Scanpix

Loe lisaks: Tallinn plaanib Tondiraba jäähalli kõrvale olümpiamõõtmetes ujulat

Jaga artiklit

4 kommentaari

M
Ma tahan ujuda juba  /   23:01, 16. okt 2017
tehke kiiresti
K
Karla  /   11:36, 11. okt 2017
Kõigepealt tuleb mõelda,kuhu parkida autod,senini on võimatu autosid parkida,kui toimuvad üritused Jäähallis.Korrus-parkla oleks mõttekas.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis