14 kommentaari

K
Kriitiline  /   20:03, 6. okt 2017
Ilmselgelt on siin läinud "trollide" sõjaks.
Kui "ühe poole" trolli rolli sobib autor/literaat, siis "teise poole" trolli roll jääb lõpuni arusaamatuks.
Hea küll, kui autor/literaat on anonüümse solvamise (õigusvastase teo) asemel valinud nimeliste arvamuslugude kirjutamise (ajakirjanduse honorari, et mitte öelda sandikopikate või hõbeseeklite eest), siis tunnustan siiralt ja tunnen kaasa ...
Pigem pakub huvi see "teine troll", kes teab, millest räägib, ja teeb seda tasuta (anonüümse kommentaarina).
N
No jah  /   15:35, 6. okt 2017
aga see edgari häälte arv on suuresti saavutatud tema praeguse seisundi tõttu- kruvigu jalg alla ja tehku tegusam nägu! Ja ehk mõni tegu, praegu see tsirkus ainult kaastunde peal püsti!
R
Reaalsus  /   09:40, 6. okt 2017
R
Reallsus vol 2  /   10:54, 6. okt 2017
V
veel  /   12:26, 6. okt 2017
R
Reaalsus 1  /   18:48, 6. okt 2017
Algatuseks mõisteti süüdi ikka Soidro (2010)
http://reporter.postimees.ee/3505899/netiklatsija-mart-soidro-punnis-kohtu-maaratud-trahvile-vastu
Valneri (lõplik) süüdimõistmine toimus ca 5 aastat hiljem.
Arvestades asjaolusid (kes on "literaadi" elukaaslane ja kuidas "literaat" enda mainet järjekindlalt puhtaks peseb), siis tuleb tunnistada, "literaat" on saavutanud päris hea tulemuse - otsingumootorid "ei kajasta " tema süüdimõistmist esiküljel. Aga fakt, et see on juhtunud. Ja fakt, et meie ühiskond annab ka kriminaalile uue võimaluse. Aga fakt seegi, et karistuste kustumistähtajad ei suuda kustutada "literaadi" kriminaalset minevikku rahva mälust.
M
Mell  /   19:02, 6. okt 2017
Kohtuveskid jahvatavad aeglaselt
A
Aarne  /   19:21, 6. okt 2017
Literaat pääses väärteoga, erinevalt Valnerist kellele väänati kaks kriminaalkuritegu. Naise peksmine oli tegelikult sõna-sõna vastu, sest keegi ei näinud pealt. Purjus peagi oli Heiki roolis naistepäeval, mis võiks olla kergendav asjaolu. Pealegi pole kahepromilline joove mingi joove. Keegi pani kitse.
T
Täpsustus  /   21:25, 6. okt 2017
Palun täpsustada, aga sel hetkel oli tegu ikkagi kriminaalsüüdistusega.
Ootan vihjeid faktidele, mitte "tõejärgsele ajastule" kohastele arvamustele.
I
Isehakanu  /   09:35, 6. okt 2017
See, et keegi ennast literaadiks nimetab ... Naerma ajab. Ühtegi originaalmõtet pole. Ainult copy-paste. Algatuseks iseennast tsiteerida - tõeline eneseimetleja! Hea, kui enesekiitus rajal hoiab - parem ikka kui anonüümsete kommentaaride eest kriminaalkorras karistada saada.
K
krimi  /   10:39, 6. okt 2017
Kus suitsu seal tuld. Kriminaalkorras sai hoopis Heiki Valner karistada. Esimest korda naise peksmise eest. Hiljuti raskes joobes autojuhtimise eest.
K
kes võiks visata I kivi  /   19:35, 6. okt 2017
point on mujal.
Valner ei puutu asjasse - kohtus süüdimõistetud Soidro "käsitleb" kohtulikult süüdi mõistmata Savisaart.
Soidro-vastane kriitika pigem selles, et pole ta nii puhas poiss midagi, et võiks "kiva" pilduda". Ja kui lugeda põhikommentaari, siis pole "literaat" üldsegi terav pliiats, vaid "mõnuleb" (võimendab) teiste väljaütlemisi ning tegeleb eneseimetluse (-tsiteerimisega).
Point on selles, et Valneri hilisem "allakäik" ei õigusta "literaadi" varasemat õigusvastast käitumist.
Pigem tahaks juhtida tähelepanu asjaolule, et "literaat" on ka paljudele teistele pähe/varba peale kusnud, mis on selle diskussiooni tegelikuks põhjuseks.
Vahet pole, kas mina olen ise pihta saanud või ma kaitsen kedagi teist (Valner on ette lükatud "vee sogamiseks").
Aga põhiline - antud arvamusloos Savisaarele oraakli mängimine on pigem nartsisslik eneseupitamine teise alandamise arvel. Miks "literaat" ei kirjelda, palju ta ise on valimisetel osalenud ja hääli saanud?!
A
Axter  /   09:25, 6. okt 2017
Siiski-siiski! Tegusat võib saata ikkagi palju suurem edu. Nad pole kahjuks võtnud osa paljudest tele- ja raadiodebattidest, aga ehk jõuavad veel. Nende jutt on ikka maine ja väga palju erinev parteipartide kekutamisest. See äratab tahes tahtmata usaldust. Pealegi, kellel on ette näidata midagigi linna heaks tehtut, mis oleks võrreldav Sõõrumaa tehtud Rottermanni ja tennisekeskusega? On täiesti kindel, et kui tema ette võtaks, saaks ka Linnahall lõpuks tehtud.
K
Kah oletaja.  /   22:05, 5. okt 2017
Palju huvitavaid oletusi ja kõhklusi. Kümne päeva pärast saame näha, kas literaat osutub ka oraakliks. Kui nii, siis peaks Marilyn Kerro valvsaks muutuma.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis