Kolmapäeva õhtul lõid tänu EKRE-le ja neile kenasti vastu tulnud Urmas Vaino saatele „Suud puhtaks!“ taas üles leegid kooseluseaduse teemal. Üks EKRE noorpoliitik tahtis kangesti rõhutada abielu väärtust ja selle kaitsmist. Valge rüütel, kes kaitseb abielu pühalikkust ja väärikust pahade homode eest.

Hei sina, vihast värisev vehm (valge eesti heteromees), võta hoog maha! Ära tule vallalisena kekkama, mismoodi sa kaitsed abielu, kui mitte üks kooselupaar pole ühegi abielupaari elu õnnetumaks muutnud. Kooselu sõlminud paaride lapsed vajavad samuti kaitset – ise sa ju hädaldad esimesel võimalustel laste kaitsmise vajaduse pärast. Ja laste kaitsmine pole mingi eriõigus.

Kõik õnnelikud, armastavad paarid, kes on kihlatud, kooselus või abielus – me ei vaja sind, tige valge rüütel. Tahad abielu kaitsta? Võta naine ja kohtle teda niisuguse austuse ja armastusega, et tal ei tekiks soovi sind maha jätta. Muud abielu kaitsmise meetodit mina ei tea.

Jaga artiklit

72 kommentaari

E
eeh, greeteke  /   15:49, 10. okt 2017
valgetel heteromeestel on siin riigis kohus seda kaitsta relv käes ja oma elu hinnaga. naistel ja muudel seda kohust pole..
A
Anna  /   15:24, 10. okt 2017
Alati on olemas VEEL lõikavam nürimeelsus, mida esindavad (pehmelt öeldes) väheintelligentsed ja väheharitud peavoolugreeted. Pasundavad teised kõvasti ja tatsavad nagu elevandikari üle terve mõistuse jäänuste.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis