Eesti uudised

Kihlveokontor: IRL Tallinnas valimiskünnist ei ületa (14)

Toimetas Denes Kattago, 5. oktoober 2017 15:09
ValimisreklaamFoto: Robin Roots
Ennustusportaali kohalike valimiste koefitsientide järgi ei pruugi IRL Tallinnas valimiskünnist ületada. Kui IRL peaks Tallinnas volikokku pääsema, teenivad kõik sellele panustajad raha tagasi koefitsendiga 1,9. Kui aga IRL Tallinnas valmiskünnist ei ületa, teenivad vastavalt panustajad raha tagasi 1,7-kordselt. Ettevõtte ennustuste juhi sõnul ei ole koefitsientide vahe suur, kuid peame hetkel tõesti tõenäolisemaks, et IRL Tallinnas valimiskünnist ei ületa.

„Koefitsiendid võivad muidugi veel kasvõi päeva pealt muutuda, kui laekub värskeid uuringutulemusi või muid andmeid,“ märkis ta ja lisas, et koefitsientide liikumist saavad mõjutada ka seni tehtud panused.

IRList veelgi väiksemaks peab kihlveokontor Eestimaa Roheliste (koefitsient 3,4) ning Vaba Tallinna Kodaniku (koefitsient 4,0) tõenäosust Tallinnas valimiskünnis ületada.

Lisaks saab ennustada eelseisvate kohalike valimiste tulemusi, sh kes on järgmine Tallinna või Tartu linnapea, kellest saab valimiste üldvõitja, milline saab olema üldine valimisaktiivsus, kas Keskerakond saab Tallinna volikogus üle poolte kohtadest, kes ületavad pealinnas valimiskünnise ning milliseks kujuneb valimistejärgne koalitsioon Tallinnas.

Samal teemal

10.09.2017
LASKMATA KARU NAHK: sotsid vangerdavad juba Lauristini Brüsselist Tartu volikokku
14.08.2017
Mart Soidro | Puder ja kapsad. Segamini serveeritud
12.08.2017
Politoloog Tõnis Saarts: kui IRL ei tule Tallinnas ja Tartus üle valimiskünnise, siis on selle erakonna lagunemine pöördumatu
07.08.2017
STAARID TEEL POLIITIKASSE: mis paneb nad valimistel kandideerima?