Maailm

Las Vegase tulistaja elukaaslane: arvasin, et suur rahasumma oli tema viis teatada lahkuminekust (4)

Toimetas Piret Kütt, 5. oktoober 2017 10:16
Marilou DanleyFoto: Reuters / Scanpix
Las Vegases 58 inimest tapnud Stephen Paddocki elukaaslane Marilou Danley on FBI-le kinnitanud, et ta ei olnud teadlik oma lahke, hooliva ning tasase partneri plaanidest. Naine võttis sõna vahetult pärast seda, kui politsei oli öelnud, et Paddock oli elanud salaelu. 

Danley teatas ülekuulamisel, et ta armastas oma elukaaslast ning lootis ühisele rahulikule tulevikule, vahendab BBC Danley advokaadi Matt Lombardi avaldust. „Paddock ei öelnud ega teinud midagi, mis kahtlusi võinuks tekitada,“ sõnas Danley eilsel ülekuuulamisel.

Marilou Danley advokaat Matt Lombard Foto: Reuters / Scanpix

Naine väitis, et lendas Filipiinidele vabatahtlikult, kui Paddock oli teda üllatanud soodsa lennupiletiga. Eemal olles kandis mees talle üle 100 000 dollarit, et naine saaks osta maja. „Olin tänulik, kuid tõtt-öelda kartsin, et see on tema viis teatada lahkuminekust.“

Naine kinnitas, et naasis USA-sse vabatahtlikult, kuna teadis, et võimud soovivad temaga vestelda.

Üks Marilou õdedest sõnas teleprogrammis Seven News, et kui Paddocki kaaslane poleks riigist lahkunud, oleks kohutavad sündmused ehk olemata, kuna naine poleks lubanud sel sündida.

Marilou Danley Foto: Reuters / Scanpix

Politsei on hetkel seisukohal, et Paddock üritas pärast veresauna põgeneda, mitte end maha lasta. Siiski pole keegi suutnud tema koletu teo motiivist aru saada.

Senisele infole on lisandunud teave, et tulistaja oli enne kuritööd käinud hotelli kasiinos mängimas ning oli tarvitanud rahustit Diazepam.