Foto: Alar Truu
Siim Randla 4. oktoober 2017 00:04
Turvafirma G4 töötajad andsid politseile üle poisid, kes tirisid traati ja nätsu kasutades kaubanduskeskuse annetuskastist välja 50 eurot. 

Juhtum toimus septembri lõpus päevasel ajal. Noormehed varastasid ühes Tallinnas kaubanduskeskuses annetuskastist 50 eurot, ütles G4S pressiesindaja Reimo Raja Õhtulehele. 17aastased poisid kasutasid paberraha väljaõngitsemiseks traati ja nätsu. Kaubanduskeskust valvavad G4S turvatöötajad märkasid vargust turvakaameratest, pidasid alaealised kinni ja andsid üle politseile.

Läinud aastal kirjeldati Facebookis juhtumit, kus üks noormees läks Tallinna bussijaamas kassade vahetus läheduses oleva lastehaigla toetusfondi ümara annetuskasti juurde, ranits seljas ja kapuuts silmini, ajas väiksest praost sisse traadijupi ning õngitses kastist välja kümneeurose. „Noormees hakkas väljuma, sain tema seljakotist kinni ja ütlesin, et pangu võetud raha tagasi sinna, kust ta selle võttis. Noormees tiris kotti ning virutas käega minu näo poole, selle peale lasin koti lahti ja noormees läks minema,“ kirjeldati toona.

„Annetuskastid on varastele sihtmärk, seetõttu tasub need panna kohtadesse, kus varastel poleks väga lihtne tegutseda,“ ütles Reimo Raja.  

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

!!! 4. oktoober 2017 14:54
Seda kleepuva nätsu trikki kasutaid USA uulitsapoisid juba 100 aasta eest. NSVL-s ei olnud see lihtsalt võimalik, sest meil nätsu ei tuntud, ei toodetud ega ei müüdud.
Nätsu kohta kirjutas mingi 60-ndate aastat ajalehe Pravda nõiukogude väliskorrespondent ning ajakirjanik seasi;" Toitva leiva asemel reklaamivad ja pakuvad imperialistikud b u r ž u i d Ameerika nälgivale töörahvale vaid mingit mittesöödavat sodi, mida põses nätsutada!"
naine 47 4. oktoober 2017 13:43
Nagu siin keegi juba mainis,ei anneta minagi mitte kunagi,kuna pole kindel kuhu raha tegelikult edasi liigub.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS