(MATI HIIS)

Tere Kalled, Rened, Ülled, Malled, (H)antsud ja kõik kandideerivad noor- ja juba staažikad poliitikud!  Kodaniku ja valijana küsin otse kanditaatidelt:

Kes Teist on nõus volikokku astudes, käsi südamel tõotama, et ka poliitikas olles jääte väärikaks ja ausaks inimeseks!?

Ja tõotust mitte täites, et valmis loobuma oma soojast kohast saadikuna?

Kas jätaksid kõrvale oma isiklikud majanduslikud huvid ja hüvede ahnitsemise?

Et mustakattega uued teed ei viiks „kogemata“ teie koduni?

 Et vahendeid ei suunataks teie isiklike äride arenguks?

Et vastuvõetavad volikogu või komisjonide otsused ei oleks otseselt või kaude seotud otsustajate isiklike/perekondlike huvidega?

Kas on mõnel kandidaadil lubada ja teha midagi konkreetset? Mida hakata peale lubadusega, et kindlustame konkurentsivõime nii tänases päevas kui homse perspektiivis?

Ma ei jaksa kirjutada kümnetest näidetest, mida tehakse või ei tehta - ja kus peaks taevast appi hüüdma. Aga väga soovin küsimustele vastuseid. Tulistage nüüd - tulevased volikogulased!

Jaga artiklit

20 kommentaari

G
Geoorgi Lentotchka  /   08:26, 9. okt 2017
Soovitan soojalt anda hääled EKRE -le . Seal on toredad indiviidid.
O
On  /   20:16, 3. okt 2017
mitutmoodi suhtumist : kes ei kannata neid nn. elukutselisi poliitikuid välja ja leiavad, et enne ei muutu miski, kui ei püüa ise midagi muuta. Teine suhtumine on mugavustsoonis turvaliselt jälgida, kritiseerida, kiibitseda ja sellega omale nime teha, et justkui opositsioonis vigadele osutada. Kumb siis edasi viib ? Haara ohjad ja kui leiad, et olukorrad vajavad muutmist, panusta, küll siis järgijaid leidub, egas kõik pole loodud esirinnas võitlejaks. Toeta hea ürituse nimel mõttekaaslasi, jõud on ühtsuses. Eesmärk on meil ju kõigil ühine, hoida koduvärav hävitava võõra eest kinni, et lapsed saaksid turvameest palkamata koduhoovis mängida, koolitee oleks ohutu, vanemad saaksid rahus teha palgatööd. Säilima peab elu maal- tuleb võidelda pealinnakeskse elu vastu. Oleme sattunud totaalsesse riigipoolsesse hävitamistsooni, sest mismoodi veel nimetada olukorda, kus kaotatakse postkontorid, maakoolid, bussiliinid, maakauplused, ka raudteeühenduse kallale minnakse... Seega, teeme oma õiged valikud ja nõuame meiepoolt valitutelt lubaduste täitmist. Elu ausamaks ja läbipaistvamaks !

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis