Tallinna tänavatõkked, betoontuvid.Foto: Mattias Tammet
Toimetas Kristin Aasma 2. oktoober 2017 18:05
„Küllap on lihtsalt aja küsimus, mil meilgi keegi proovib autoga jalakäijate sekka sõita. Kartsime ju, et ka koolitulistamine võib Eestis juhtuda, ja lõpuks juhuski,“ põhjendas Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf tuvikujuliste betoontõkete paigaldamist tänavatele.

Lisaks tuvidele tuuakse tänavaile ilmselt ka massiivsed lillevaasid jms takistused, kirjutas Pealinn. „Paigutame need kõik nii, et kaubaautod ja päästeautod saaksid sõita, aga suurt hoogu poleks võimalik üles võtta,“ ütles abilinnapea Kalle Klandorf. „Küllap on lihtsalt aja küsimus, mil meilgi keegi proovib autoga jalakäijate sekka sõita. Kartsime ju, et ka koolitulistamine võib Eestis juhtuda, ja lõpuks juhuski.“ 

„See pole niivõrd ligipääsu piiramine suurtele autodele, kuivõrd nende liikumise raskemaks muutmine, et need ei saaks otse hoogu võtta ja siis inimeste sekka põrutada,“ lisas abilinnapea. "Mingisuguse hullu kirve- või matšeetemehe eest on muidugi märksa raskem inimesi kaitsta, aga loodame selles osas siiski politsei abile ja jõule," sõnas Klandorf.

Kommentaarid  (46)

4. oktoober 2017 01:05
isis lubas massiüritustel terrorit korraldada, toitusi ohtlikuks teha jms. mustamäe poed pole valgetele soovitatavad, kui seal neid isise omi on.
Ostan ak 47 3. oktoober 2017 20:12
Või analoogi. Sobib ka dg,mp, mg koos piiramatus koguses moonaga.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS