4 kommentaari

A
arvamus  /   18:13, 2. okt 2017
Juba Stalini ajal sai selgeks tõsiasi - kõige kiiremini toob edu ainult terror. Keelame seadusega ära Tallinnas täielikult autod ja keelust üleastujaid trahvitakse ebatavaliselt suurte summadega. Kui raha pole, siis vanglakaristus. Oletan, et kui sellised meetmed kasutusele võetakse, siis Tallinn saab tõesti autovabaks. Ainult, et kas keegi tahab siis Tallinnas enam elada?
K
kodanik to rumal autor  /   09:08, 2. okt 2017
Paar päeva erandolukorra talumist ei tähenda, et selline pidevalt võimalik on. Tallinn on liblikakujuline ja tiibu ühendab 4 sõltumatut koridori millest kahele pääsmine on juba raskeks tehtud ja sellega liikumist tiibade vahel tunduvalt raskendatud ning ülejäänud kaks on tänu sellele suurema osa tööpäevast mingil määral järjekordadega..
T
Tore on  /   23:32, 1. okt 2017
Seisukoha autor vist ise ei sõida jalgrattaga ja jala ei käi. Võtku prooviks ette Liivalaia. Sõiduteed on mitu korda remonditud aga kõnnitee asfalt pärineb eelmisest sajandist. Nii on kogu linnas ja nii peabki sest linna juhid on kõvad automehed. Kas pole absurdne võtta vastu autokompensatsiooni linnalt kes pakub tasuta ühistransporti? Miks need linnaisad ise superteenust ei kasuta?
M
MTi  /   22:32, 1. okt 2017
Autor võiks tõesti toimetada ennem kui arvab.Sõiduteede arvelt jalgrattateid ehitama on võimelised ainult rohelised ja sotsid ,ehk täiesti eluvõõrad ja tänapäeva ühiskond sobimatud tegelased.Mis aga puutub sellesse ühte või kahte päeva ilma autota toime tulemisse,siis kõlab umbes nagu hinge kinni hoidmine -said minuti hoitud ja näe poolteistki nibin nabin -siis saad järgmise tunni ka ilma hingamata...

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis