Eesti uudised

Digitaalvaldkonna tippkohtumise ajal tagas Tallinnas turvalisust 800 politseinikku (9)

Toimetas Geidi Raud, 30. september 2017 08:23
Foto: Robin Roots
Eesti EL Nõukogu eesistumise suurim üritus möödus politsei jaoks töiselt, kuid suuremate vahejuhtumiteta. Ürituse turvalisele sujumisele aitasid kaasa ka kõik liiklejad, kes järgisid politsei varasemaid soovitusi.   

Põhja prefekt Kristian Jaani sõnul on politseinikel seljataga töised päevad, mis aga märkimisväärseid vahejuhtumeid endaga kaasa ei toonud. „Otseselt eesistumisega seotud korrarikkumisi kohtumise ajal ei olnud. Politsei sai teha oma planeeritud tegevusi ning üritus sujus tõrgeteta,“ lausus prefekt.

Samal teemal

Kohtumise kordaminekule aitasid kaasa ka kõik liiklejad, kes juhindusid politsei soovitustest ja suhtusid mõistvalt kehtestatud piirangutesse. „Tänan siiralt kõiki autojuhte, kes hoidusid autodega kesklinna tulemast ja aitasid niimoodi vältida suuremaid ummikuid ja seisakuid kesklinnas,“ sõnas Jaani.

Prefekt lisas, et digitaalvaldkonna tippkohtumine oli ühtlasi ka viimane üritus, mis endaga rohkem liikluspiirangud kaasa tõi. „Oktoobris ja novembris toimuvad üksikud üritused liiklusele enam nii suurt mõju ei avalda ja tavapärane sügisene rütm liikluses saab taastuda.“

Tippkohtumise ajal oli Tallinnas turvalisust tagamas ühtekokku ligi 800 politseinikku ning abiks mitmed koostööpartnerid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee