Krimi

FOTOD | Veoauto keeras sõiduautole ette. Kes on tegelikult süüdi? (17)

Marvel Riik, 29. september 2017 19:52
Tänase tööpäeva lõpus oli liiklus häiritud Tallinna lauluväljaku kõrval, kui veoauto proovis sõidurada vahetada, keerates ühtlasi ette sõiduautole.

Kuid liiklusõnnetus tekitas vähemalt ühes asjaosalises küsimusi. Väidetavalt tahtis veoautojuht vahetada keset liiklust sõidurada. Nagu kord ja kohus, pani ta sisse suunatule ja vaatas küljepeeglisse, et sobival hetkel rooli keerata. Juht nägi, et talle on lähenemas üks musta värvi sõiduauto.

Juht ootas, kuid keegi temast ei möödunud. Vaadanud uuesti peeglisse ja nähes, et seal kedagi pole, hakkas ta rada vahetama. Kuid ei kuskilt oli uuesti välja ilmunud musta värvi sõiduauto, mis jäi nüüd veoki teele ette.

Teeääres seisvates masinates oli ilmselgelt saanud suuremaid kahjustusi sõiduauto, mis erinevalt veoautost, vajas sündmuskohalt ära viimiseks puksiirabi.

„Sõiduautojuht ütles, et meie oleme süüdi. Aga siin on ju sõidukiirus 50km/h ja kui sa tahad sõidukist, mis selle kiirusega sõidab, mööda sõita, siis sa ju pead kiiremini sõitma,“ imestas sündmuskohal viibinud veoautojuhi tööandja.

Liiklusõnnetuses keda haiglasse ei viidud.

Samal teemal

29.09.2017
NAGU MÄRULIFILM: mees asus liiklushuligaani taga ajama ning nägi pealt Ääsmäe laupkokkupõrget
29.09.2017
Tartumaal hukkus liiklusõnnetuses 67aastane rollerijuht
29.09.2017
Tallinnas Pirital sai koolipoiss liiklusõnnetuses raskelt vigastada
26.09.2017
MILLINE EESKUJU! Kodanik pidas kinni joobes juhi