Maailm

New York Timesi nudistidest lugejad fännavad pilti Eestimaa suvest (9)

Toimetas Greete Kõrvits, 28. september 2017, 18:20
Foto: Vida Press
USA ajakiri New York Times Magazine pälvis tähelepanu oma hiljutise numbriga, mille kaant ilustasid (erinevalt ajakirja tavapärastest fotodest) riieteta inimesed. Pilt on üles võetud Eestis Võrumaal.

Pildiallkiri „Ükskord Eestis.... Kuidas pered üle maailma puhkust veedavad“ ilustab kaanefotot, millel on näha eestlasi maakodu tiigi ääres. Kuid ilma ujumisriieteta. Pildiseerias oli fotosid ka teiste rahvuste suvetraditsioonidest.

Ehkki mõned ajakirja tellijad olid šokeeritud ja paar nördinud lugejat saatsid ka protestikirju, pidades looduslähedast fotot odavaks reklaamiks, et inimesi ajakirja ostma panna, oli pildil ka palju fänne. Ennekõike USA nudistide seas. Ajakirja peatoimetaja Jake Silverstein räägib, et ta sai palju toetavaid ja rõõmsaid kirju, kus nudistide kogukonna liikmed avaldasid tänu ning et „nad olid meie üle uhked, et teete õiget asja... Et nägid oma väärtusi ajakirja kaanel“. Ta lisab, et üks kiri kiitis lausa, et selline maalähedane pilt õpetab inimesi oma keha rohkem armastama.

New York Times Magazine on igapäevaselt ilmuva New York Timesi pühapäevalisa. Kõnealune pilt ise on siin:

9 KOMMENTAARI

m
meil 28. september 2017, 23:19
on palju sääski ja pikka liitumist ei tasu loota!
j
28. september 2017, 22:37
Ja siis reisivad nad lootusikkatena Eestisse ja saavad teada, er Eestis pole mitte ühtegi ametlikku nudistide randa, et kohalik võim on pealinnas lausa sõdinud kõige vastu mis nudistide plaaniga saada endale pealinna pljääzhi närune otsajupp.
Loe kõiki (9)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee