10 kommentaari

V
Vanaema maalt  /   13:04, 29. sept 2017
Ja mina jätkaks seda küsimuste küsimust-kes alustas ebakindluse tekitamist Eestis? Esimese asjana tuleb ette VAO kõrgelt haritud ja austatud isiksuste poputamine ja eestlaste rassistideks tembeldamine presidendi poolt. Kus on siis süüdlane "eestlane", kes põlema pani? Kui oma invaliidid peavad 300-st 160 vallale transpordieest maksma, et ravi saada, siis sissetrügijal on kõik tasuta.Ja selle valguses on nüüd Prints see, kes kardab RIIKI, st. rahvast, kes ei suuda seda ebaõiglust taluda ja protestib selle vastu avalikult. On mõnel ikka foobiad, ehk tuleks Printsil ka pöörduda hüpnotisööri poole sellest lahti saamiseks. Mida rohkem sotsid tuult külvavad, seda rohkem tormi saavad, nii lihtne see ongi. Valed ja alusetud süüdistused pöörduvad nende endi vastu varem või hiljem, torm on alanud.
K
Kes  /   07:27, 29. sept 2017
alustas segaduste ja hirmu külvamist? Kes hakkas jõuliselt barbareid sisse vedama, piiderlust tootma, kurjategijaid õigeks mõistma? Vastan: Taavi Rõivas ja tema jätkajana Hanno Pevkur oma rehvide kambaga, Margus Tsahkna ja Helir-Valdor Seeder oma isamaareeturitega, Jüri Ratas oma bandega, Sven Mikser ja Jevgeni Ossinovski oma piidersotsidega. Nemad on meie hirmu ja ebakindluse allikad.
A
aga  /   20:34, 29. sept 2017
kuhu ekre jäi, oled sa nendelt midagi positiivset kuulnud, peale hirmutamise?
P
pikne  /   01:02, 29. sept 2017
Seekord Soidrolt üsna asine lugu!
T
tõega näkku  /   00:10, 29. sept 2017
Hirmu sisendavad ka meie poliitikute vihakõned üksteise suhtes samuti rassismi avaldused muukeelsete kohta, Venemaa kohe-kohe tungimine Eestisse. Destabiliseerib Eesti ühiskonda ka see, kui võimujanused mängivad kohtunikku ja kuulutavad Peaministri partei varga ja korruptsiooniparteiks . Samal ajal ei peljata olla koalitsioonis selle erakonnaga.
A
allar_  /   20:44, 28. sept 2017
Kuna intellekt pole inimesele omane, püütakse teda mõjutada "tagaukse" kaudu, mõjutades otse inimese alateadvust. Ilma faktide või teooriateta. Segi pööratud alateadvusega inimesed, kes ei oma ei intellekti ega moraalset alust, pole suutelised toimivat ühiskonda koos hoidma. Seega peaks artikli autor endalt küsima - kas ta ikka saab aru, mida ta inimestelt tegelikult tahab kirjutades: "Pealegi pole inimloomusele ratsionaalsus omane, faktide või loogilise argumenteerimisega inimese hoiakut või arvamust ei muuda. Seda saab teha samm-sammult." Samm-sammult kaose poole?
´
´õpetaja  /   19:56, 28. sept 2017
Mul on ka hirm, et kui ma väljendan muret Eestimaa, eesti keele hääbumise ja risustamise pärast , 21 sajandil peade raiumise ja tsiviilelanike sekka autodega kihutamise pärast, et mind tembeldakse jälle fašistiks nagu sõimati mind küüditamise käigus Venemaal, kui ma olin 5 aastane ja vene poisid nii karjusid mulle. Mul on hirm riigi alustala - perekonna mitte austamise pärast jne. jne.
  /   18:43, 28. sept 2017
Hirm.
H
Hirm   /   13:11, 29. sept 2017
Ojasoode ees, kes kõigele vaatamata dikteerib peavoolu vaateid rahastaja vaatevinklist. Annan avalikus ruumis vastu pead aga karta ei tohi, kogu loogika Printsi poolt.
T
teatrisõber  /   18:39, 28. sept 2017
NO99 Võiks etendada muusikali Naisepeksja.TIit Ojasoo võiks peamist rolli mängida

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis