Kinnisvara uudised
city24 pilt (city24)

Tallinna kesklinna, Narva maantee 7b aadressile kerkib 6400-ruutmeetrise netopinnaga kaheksakorruseline Zenith Ärimaja.

 

Parter Kinnisvara konsultandi Olga Plituse sõnul lammutati krundil asunud vana ETKVLi haldushoone ning asemele tuleb kahest korpusest koosnev kaasaegne ärimaja. “Uus ärihoone järgib tänapäevast ja monumentaalset arhitektuurset joont, mis iseloomustab Tallinna ärikvartaleid ning sulandub ümbritsevate hoonete üldansambliga kokku,” ütles Plitus.

Kinnisvarakonsultandi sõnul on hoone ka seest väga põnev ning esimesel kahel korrusel on viiemeetrised laed suurte vitriinakendega.

Zenith Ärimaja 1. ja 2. korrusele tulevad kaubandus- ja teeninduspinnad. Kõrgematel korrustel on bürood ning 7. ja 8. tasemel lisaks kesklinna- ja sadamavaatega terrassid. Hoone kahte korpust teenindab kolm lifti.

Zenith Ärimaja arhitekt on Martin Aunin, arendaja ja omanik NG Eesti, ehitab Nordlin Ehitus OÜ ning müüki nõustab 1Partner. Hoone valmib 2017. aasta lõpus ning esimesed rentnikud kolivad majja uue aasta esimesel poolel.

 

Loe lisaks: Tallinna Narva maanteele kerkib 8-korruseline büroohoone

Jaga artiklit

6 kommentaari

V
veel ja veel!  /   12:36, 10. okt 2017
südalinnas on veel mitu haljasala, mis saaks ära kaotada, tammsaare park, politseipark ja lembitu park, sinna saaks veel mitu pilvelõhkujat püsti panna ja arendajad saaksid metsikuid kasumeid. estionia ees ka üleliiigne park, musumägigi on võimalik täis ehitada. ja kui keelata autodel kesklinna sõit, parkimistasusid tõsta 10 x, siis võiks ka ju kõik parklad täis ehitada. linn saaks ilusamaks.
E
Ei saaaru  /   21:27, 5. okt 2017
Müüki nõustab...
...rentnikud kolivad majja...
Kumb siis, kas müüakse või renditakse?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis