Eesti uudised

GALERII | Tallinn võtab vastu tähtsad külalised Euroopast (98)

Õhtuleht.ee, 28. september 2017 19:29
Betoonplokid Rävala pst ja Tartu mnt ristmikul.Foto: Alar Truu
Politsei soovitab täna ja homme eesistumise tippkohtumise ajal Tallinna kesklinnas sõitmisest hoiduda. Rävala puiestee ja Tartu maantee ristmikule on selle pärast juba betoonist tõkked ette veetud. Lisaks otsis pommirühm koos koertega ristmiku lähedal Radissoni hotelli kõrval asuvas parkimismajas autosid läbi.

Politsei palub liiklejatel varuda liiklemiseks tavapärasest oluliselt rohkem aega.

Samal teemal

Delegatsioonid saabuvad neljapäeva pärastlõunal ja liiguvad seejärel lennujaamast kesklinna hotellidesse. Tippkohtumine toimub reedel, mistõttu on Tallinna kesklinnas oodata ulatuslikke liikluspiiranguid.

„Neljapäeval ja reedel liiguvad Tallinna kõik Euroopa Liidu riigipead ja delegatsioonid, mis tähendab rohkelt liiklusseisakuid ja ootamist. Soovitame sõidukijuhtidel neljapäeva pärastlõunal ja reede õhtul Tartu maanteed mitte kasutada ning linnast väljumiseks ja linna sisse sõitmiseks kasutada Viljandi maanteed või Männiku teed,“ sõnas Põhja prefektuuri vanemkorrakaitseametnik Tõnu Janter.

Janteri sõnul tasub kesklinnas liiklejatel varuda oluliselt rohkem aega ja võimalusel eelistada jalgsi liikumist.

„Lisaks liiklusseisakutele tasub arvestada sellega, et osade hotellide juures on parkimine piiratud. Segaduse vältimiseks paigaldame varakult hotellide ümbrusesse ajutisedliikluskorraldusmärgid, mida sõidukijuhid peaksid kindlasti jälgima,“ lisas Janter.

„Eesistumise tippkohtumine on viimane raske pingutus Tallinna liikluses. Seejärel on planeeritud madalama kategooria üritused, millega kaasnevad üksikud piirangud ja lühiaegsed liiklusseisakud. Tänan kõiki liiklejaid mõistva suhtumise ja kannatlikkuse eest,“ rääkis Janter.

Samal teemal

29.08.2017
FOTOD | Rahvas klõpsas vanalinnas jalutava Macroniga selfie'sid
29.08.2017
BLOGI | Katel podises! Euroopa eliit arutas Tallinnas meie kõigi digitaalse tuleviku üle
29.08.2017
ISUÄRATAVAD FOTOD | Vaata, mida pakuti söögiks Euroopa koorekihile!
28.08.2017
GALERII | Euroopa Liidu juhid kogunesid Kadrioru lossi pidulikule õhtusöögile