Foto: Reuters / Scanpix
Maria Rozbaum 28. september 2017 06:45
Kolmapäeva hilisõhtul suri siidist hommikumantlid legendaarseks muutnud Playboy asutaja Hugh Hefner. Mees oli 91 aastat vana.

Hefner asutas ajakirja Playboy 55 aastat tagasi pannes sinna alla vaid 600 dollarit enda raha. Peagi oli väljaandest saanud miljonite lemmik, sellest kasvas välja meelelahutusimpeerium. Playboy tippaeg oli aga 1970ndatel.

Aastatega mehe legend vaid kosus, ta väntas telesarju, kus oli ise peaosas, ning kosis playboy jänkusid, kes võinuks vanuse poolest tema lapselapsed olla. Paljud arvasid, et Hef on juba maha käinud, reliikvia. Naerdi, kui ta oma Viagrast täispumbatud seksipidudest rääkis. Samas kadestasid paljud mehed teda kuni tema elu lõpuni.

Hefner suri esindajate sõnul loomulikku surma rahulikult oma kodus, tervele maailmale tuntud Playboy mõisas. Tema poeg Cooper Hefner kirjutas avalikus pöördumises uhkusega, kui suur mõju oli Hefil maailmale:

„Mu isa elas erakordset elu, olles väga mõjukas. Tema südameasjadeks olid sõnavabadus, inimõigused ja seksuaalne vabadus. Tema elustiil ja Playboy bränd mõjutasid terve maailma ajalugu.“

„Ma loodan, et mind meenutatakse mehena, kes maailmas midagi positiivses mõttes muutis, sotsiaalses ja seksuaalses võtmes. Oleksin selle üle väga õnnelik,“ on Hefner öelnud CNNile. „Olen tüüp, kes julges unistada ja oma unistused ka teoks teha!“

Samal teemal

Kommentaarid  (17)

28. september 2017 23:03
Elas õiget inimväärset elu ümbritsetuna kenadest naistest. Elu ongi sex kui keegi veel ei tea ja läbi selle tuleme kõik siia ilma ehk võtke oma pead jaanalinnukesed liiva seest välja ja ärge kadetsege. Parem legaliseerige prostitutsioon ja kõik on õnnelikud. Mina isiklikult olen sexinud 500 naisega, kümmekond süütust, kui palju abielunaisi ja keegi tuleb veel rääkima korralikkusest ja vanahärrat maha tegema. Panen sajale uuele veel ja siis olen eluga rahul. NB! Kõik inimesed on PARAFIILID ehk sexuaal hälbega mis on TEADUSLIKULT TÕESTATUD ehk rohkem lugemist, talupojad ja teki all pimedas ärge enam sexige. Ikkagi 21saj.
asperger 28. september 2017 18:36
28. september 2017 21:36
Mitte niivõrd muhe, kuivõrd perver.tik. Aga nuh, rahutut rahu ...jne, ebatervele hingele!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS