Eesti uudised

Tulekahju Maardu sotsiaalmajas: 7 inimest vajas haiglaravi (5)

Toimetas Maria Rozbaum, 27. september 2017, 09:37
Foto on illustratiivne Robin Roots
Eile mõni minut enne südaööd teatati häirekeskusele, et Maardus Kallasmaa tänaval põleb kolmekorruselise sotsiaalmaja teise korruse korter. Suits levis maja teistessegi ruumidesse. Päästjad evakueerisid majast viis inimest.

Inimesi toodi põlevast majast välja tõmbredeli abil akende kaudu, osa elanikke said päästjad evakueerida läbi trepikoja. Kiirabi toimetas haiglasse seitse kannatanut, kes olid hinganud sisse tulekahjust tekkinud suitsu, nendest üks oli teadvuseta. Kohapeal anti esmaabi ühele inimesele.

Lasnamäe, Assaku, Maardu, Pirita ja Kesklinna päästekomandode päästjad ning päästetehnika kustutasid põleva korteri ja ventileerisid ruumid paari tunniga. Paljud sotsiaalmaja korterid said tulekahju tõttu tahmakahjustusi ning kustutustööde käigus ka veekahjustusi.

Sotsiaalmaja töötajad koostöös linnavalitsuse esindajaga korraldasid nende elanike, kelle kodu sai kahjustada, ümbermajutuse teise sotsiaalmajja. Tulekahju täpsemad asjaolud selgitab uurimine. 

5 KOMMENTAARI

p
penskar 28. september 2017, 00:34
Kindlasti oli suurim kahju hoone, aga mitte inimesed, sest eakad on meie ühiskonnas kõige haavatavam ja samas ka ka kõige tõrjutum ning las-kaovad-ruttu kontingent, s.t . kõige suurem kontingent, kellest igati lahti saada soovitakse.
q
Q 27. september 2017, 12:03
Seal on niigi kõige vaesemad ja õudne,kui viimanegi ära põleb.
Loe kõiki (5)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee