Foto on illustratiivne (Robin Roots)

Eile mõni minut enne südaööd teatati häirekeskusele, et Maardus Kallasmaa tänaval põleb kolmekorruselise sotsiaalmaja teise korruse korter. Suits levis maja teistessegi ruumidesse. Päästjad evakueerisid majast viis inimest.

Inimesi toodi põlevast majast välja tõmbredeli abil akende kaudu, osa elanikke said päästjad evakueerida läbi trepikoja. Kiirabi toimetas haiglasse seitse kannatanut, kes olid hinganud sisse tulekahjust tekkinud suitsu, nendest üks oli teadvuseta. Kohapeal anti esmaabi ühele inimesele.

Lasnamäe, Assaku, Maardu, Pirita ja Kesklinna päästekomandode päästjad ning päästetehnika kustutasid põleva korteri ja ventileerisid ruumid paari tunniga. Paljud sotsiaalmaja korterid said tulekahju tõttu tahmakahjustusi ning kustutustööde käigus ka veekahjustusi.

Sotsiaalmaja töötajad koostöös linnavalitsuse esindajaga korraldasid nende elanike, kelle kodu sai kahjustada, ümbermajutuse teise sotsiaalmajja. Tulekahju täpsemad asjaolud selgitab uurimine. 

Jaga artiklit

5 kommentaari

P
penskar  /   00:34, 28. sept 2017
Kindlasti oli suurim kahju hoone, aga mitte inimesed, sest eakad on meie ühiskonnas kõige haavatavam ja samas ka ka kõige tõrjutum ning las-kaovad-ruttu kontingent, s.t . kõige suurem kontingent, kellest igati lahti saada soovitakse.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis