Siim Randla 27. september 2017 07:17
Muposse helistanu pidas Solarise keskuse juures Elmet Treieri loodud disainmaja ohtlikuks plekist kujuks, mistõttu ametnikud käisid asja selgitamas.  

Läinud nädalal  tuli mupo korrapidajale teade, et Solarise ees seisab ohtlik plekist kuju. Kontrollimisel selgus, et Solarise keskuse ette on paigaldatud miniatuurne disainmaja, mida turistid uudistavad. Disainer Elmet Treieri looming kannab nime Kõrvits.

Teraseehitist saab kasutada erineval otstarbel – minihotelli, aiamaja, mobiilse kontori ja arvutitoana, nii nagu fantaasia lubab. Maja on vandalismikindel ja seda saab paigutada kas aeda, parki, mere kaldale, metsa või kuhu aga soovitakse.

Kõrvits jätab urbanistlikus keskkonnas  tõesti veidi ufoliku mulje – aknaid tal ei ole, kuid uks oli kutsuvalt lahti, märkis mupo esindaja.

Uudishimulikke jagus,  enamasti tundsid maja vastu huvi just turistid. 

Kommentaarid  (2)

eee.. 27. september 2017 08:22
mis ajast on maja elusolend, et "tema"? Misasja nagu.. Ajakirjanik, eluta = mis? ja elus = kes?
27. september 2017 08:06
Tõesti arusaamatu, miks peab linnaruumi risustama kõiksugu disainikäkerdistega. Üks mustlasepesa on tehtud otse vanalinna külje alla Porto Franco juurde, nüüd siis jätkatakse sama juraga otse kesklinnas. Pilpaküla tõmmati ekskavaatoritega maha.

SISUTURUNDUS