Tallinn on ju selline küla, et oled jalgsi poole tunniga tööl??? Kuidas valitsus kujutab ette et raha riigikassasse tuleb, kõik istuvad kodus, lasevad vippidel ringi kihutada ja raha imeliselt tekib?? See praegu toimub on totaalne BS.
on meile neid euroopa tobedikke siia vaja, enda omasi siin piisavalt. Enda ohutuse mõttes saadan hobune karjamaale sööma ja hakkan jalgsi käima. Kaua võib !?
saaks see kammaijaa ometigi kord läbi.ainult räiget pappi on selle ettevötmise peale asjatult kulutatud,eesti rahvas sest kometist miskit kasu ei vöida.
Eestisse ei või enam kutsuda välismaa tipp-poliitikutest Jupitere, sest nad rikuvad Eesti politsei kätega eesti lihtinimeste isikuvabadusi, alandades nad õigusteta härgade tasemele ja Eesti riik peab võõrpoliitikute visiidi turvamisega lihtinimestele põhjustatud majandusliku kahju välja maksma. Näide on olemas: USA presidendi Barack Obama Tallinna visiidi turvamine oli liiga karm ja põhjustas kahe kesklinnas töötanud väikese poe pankroti.
Kopteriga lennujaamast linnahalli kopteri maandumisplatsile ja 200 meetrit jala.Kogu liiklusjama jääks ära ja tuleks ainult vaadata et sultsi vaimunõtrus sinivereliste silma ei riivaks.
Ja viimastel nädalatel juba kolmas kord,kui mitte keegi ei selgita kuidas Pelgulinnnast kesklinna tööle saab ja vastupidi.Bussid 73 ja 3 sõidavad just sealtkaudu.
Kuidas on ametnik planeerinud inimeste jõudmise lennujaama,Peetrisse,Assakule,Tartu maanteele....Kuidas vastupidi.Alternatiivmarsruudid ja kellaajad.Niisama lobin ja kätega vehkimine,tekitab ainult pahameelt ja segadust.
ääremaadel on liikluskaos ammu igapäevane nähtus, kuna politseinikud, menetlejad ja kohtuhärrad ei juhendu kehtivatest liikluseeskirjadest vaid printsiibist "käsi peseb kätt" ja sõber tuleb õigeks menetleda.
tegu digitaalvaldkonna tippkohtumisega ,miks nad selleks siia kokku ronivad ,See peaks ju kuskil pilves toimuma ! Mis E-riik see on kui ikka kohale ronitakse?
valgamaal pidas isegi kohtunik otstarbekaks kitsukesel külateel kohaldada saksa kiirtee seadusesätteid, mis andis võimalise menteleja sugulasele õiguse anda.