Inimesed | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 1. oktoober 

Astroloog Maria Angel, 1. oktoober 2017, 05:30
 PantherMedia / Scanpix
Jäär

Tervist tuleb hoolega hoida ning vältida ebameeldivaid emotsioone – need löövad su kiiresti tasakaalust välja. Hoidu alkoholi tarvitamisest ning ole ettevaatlik ka ravimitega.

Sõnn

Keeruline on aru saada, kust läheb piir sõpruse ja armastuse vahel. Sulle võib näida, et keegi sõprade hulgast tahaks sind võrgutada. See võib olla pelgalt lennuka fantaasia vili.

Kaksikud

Näed asju justkui kõverpeeglis - tegelikkus on moonutatud. Pigem pühendu sellele, et olla toeks oma vanematele või teistele pereliikmetele.

Vähk

Suhtu kriitiliselt sellesse, mida sulle räägitakse. Keegi võib valetada kas sihilikult või siis soovist asju ilustada. Kui oled teel, varu aega ja kannatust – kõik ei laabu plaanipäraselt.

Lõvi

Ettevaatust rahaasjus, valitseb oht petta saada! Keegi võib sind julgustada rahalisi tehinguid tegema või püramiidskeemis osalema, pidades silmas siiski vaid omakasu.

Neitsi

Ühisvaraga seotud küsimused lükka heaga tulevikku edasi. Kui täna neis olulisi otsuseid langetama hakkad, võid pärast kahetsust tunda ja kahju kanda.

Kaalud

Kipud oma võimeid ja võimalusi kõvasti üle hindama. Raske on maailma realistlikul pilgul vaadata. Vajad väga kallima lähedust, ootad tähelepanu ja armastusavaldusi.

Skorpion

Võta koos sõpradega midagi inspireerivat ette, saad positiivseid emotsioone. Suhete sõlmimisel ole äärmiselt ettevaatlik – sa ei pruugi läbi näha võõraste inimeste kavatsusi.

Ambur

Hindad oma jõu- ja ajavarusid valesti ning oled liigselt mõjutatud tunnetest. Kipud meenutama minevikku, võib tunduda, et parim aeg on möödas ega tule enam tagasi.

Kaljukits

Suhete liinis võib päev kujuneda romantiliseks ja rahuldust pakkuvaks. Ära ainult oota kallimalt liiga palju! Räägi talle, mis sulle meeldib, mida sa tahaksid.

Veevalaja

Pole mõtet pereliikmetega oma tööasju arutada. Nende ettekujutus ei vasta tegelikkusele, neile võib tunduda, et mis see siis ikka ära ei ole – kõik on nii lihtne!

Kalad

Info paikapidavusse suhtu ettevaatusega – see võib olla vägagi moonutatud! Keegi ehk esitab sulle oma nägemuse asjast, mis erineb paljuski tegelikust olukorrast.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaalud! Algaval eluaastal oled tavapärasest julgem, energilisem ning võimeline palju saavutama. Oska teadmisi ja kogemusi väärtustada - õige tee valikul on palju kasu nii minevikust kui sellest, mida õpid nüüd. Kui üritad kõiki asju korraga teha, jääb alustatu ilmselt pooleli, keskendu sellele, et tarku valikuid teha.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee