Eesti uudised

Pärast gaasiplahvatust süttinud kortermaja elanikud virelevad kuude kaupa

GAASIPLAHVATUS SURUS MAJARAHVA PÕLVILI: „See on ebanormaalne! Kaheksa nädalat olime ilma elektrita, kolm kuud katuseta.“ (24)

Kristjan Väli, Denes Kattago, 22. september 2017 21:30
PÕLENUD: Tänaseni on Anatoli korteris näha plahvatuse tagajärjed. Korter on täis söestunud mööblit, välisukselt on kõrbenud mitu kihti katet, uksesilm on väljapoole sulanud. Köögiseinal on näha ka gaasitoru, mille lahtiühendamise tõttu plahvatus toimuski.Foto: Tiina Kõrtsini

Juuni keskel Põhja-Tallinnas plahvatanud korter tekitas ahelreaktsiooni, mis kestab tänaseni. 88aastane vanapapi ei lasknud ametnikke gaasitorusid kontrollima, mõni kuu hiljem plahvatas tema korter. Vanamees hukkus, naabrid üritavad siiani elu järje peale saada.

Elutoa diivanil teleri ees istunud Anna kuulis kõrvulukustavat plahvatust ja tundis, kuidas terve maja väriseb. Esimese mõttena käis naise peast läbi, et majja kukkus lennuk. Ta jooksis poja toani ja avas ukse – poja toaseinte asemel nägi ta naabri korterisse, kus lõõmas tulekahju ja taamal paistis naaberkorteri tahmunud välisuks. Mõlema korteri pakettaknad leiti hiljem naabermaja katuselt. Õnneks polnud Anna teismeline poeg kodus, sest muidu oleks naaberkorteris plahvatanud gaas nõudnud kaks inimelu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.01.2018
JÄRJEKORDNE VINGUGAASIMÜRGISTUS: Kokku kukkunud 15aastast poissi aidanud meedikud vajasid samuti abi
22.12.2017
Kindlustuseta korterite elanikud jäid pärast gaasiplahvatust suurde rahahätta
26.09.2017
NÄLJAPAJUKILE JÄÄNUD PENSIONÄR: kas tõesti peab palgamõrva sooritama, et vanglas kõht täis saada?
17.09.2017
GAASILEKE: Londonis viidi haiglasse hulk oksendavaid ja ärritusnähtudega elanikke

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee