2
fotot
Testitav kaamera (Fotoraat)

Kahest fotograafist ja ühest jumestajast koosnev fotoblogijate rühmitus Fotoraat testis Pentaxi uut kaamerat. Kuidas välja kukkus, näeb fotoblogis.

Tuleb tõdeda, et varasemalt puudus meil igasugune kokkupuude Pentaxi kaameratega ja seega ei osanud me esimese hooga suurt arvata. Kaamera tundus võimas ja kuna meie fototripp oli peagi tulemas, otsustasime anda Pentaxile võimaluse ja vaadata, mis kaamera pakub.

undefined (fotoraat)

Kuna oleme portreefotograafid, siis tundus aus kaamerat katsetada just meie jaoks igapäevastes tingimustes. Lisaks mööda Eestit kulgevale fotoreisile võtsime kaamera kaasa ka Muhu saarele ja käisime seda testimas Üügu pangal, mille loodus meile väga meeldib. Kõik kaadritagused pildid on tehtud kas telefoni või Canoni peegelkaameraga. 

Loe edasi SIIT!

Jaga artiklit

2 kommentaari

P
part24  /   17:12, 24. sept 2017
Uus oli Pentax 645z 2014. aasta esimesel poolel, siis kui tema välja lasti.
U
Urmas  /   13:23, 23. sept 2017
Kahtlemata on tegemist väga heade tehniliste näitajatega kaamerada, aga ma arvan, et hind 8000 EUR on praegu isegi proffide jaoks investeerimiseks liiga kõrge ja see kolakas reisile küll ei sobi, reisile olen kaasa võtnud lainurkobjektiiviga hübriidkaamera. See keskformaat, suure sensoriga kaamera on hea, aga kobakas reisile kaasa võtta ja mida see keskformaat mulle annab? Ma ei hakka ju maja suuruseid pilte välja printima! Poolkaader on tänapäeval ka ju sada korda parema kvaliteediga kui 1980a. 35mm. film!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis